Опубліковані перші офіційні фото Mercedes-Benz E-Class 2010

579

Перші офіційні фотографії Mercedes-Benz E-Class 2010 модельного року “просочилися” в Інтернет за кілька тижнів до тієї дати, коли маркетологи Daimler планували опублікувати їх легально.

Поки перед нами постав тільки седан, але відомо, що оновлене E-сімейство буде складатися також з купе і кабріолета.

У порівнянні з попереднім поколінням новий E-Class став більший за всіма трьома вимірами, а також отримав багатий набір засобів безпеки. Так, капот автомобіля тепер піднімається на 5 сантиметрів з боку лобового скла в момент зіткнення, що послаблює удар для пішохода або мотоцикліста. Електроніка також попередить водія про вихід зі смуги руху і про критичної дистанції до сусідніх автомобілів. Видимість покращують камери, обозревающие “сліпі зони”, а також система Night Vision.

Mercedes-Benz E-Class 2010 комплектується лінійкою інноваційних бензинових і дизельних двигунів об’ємом від 2,0 до 3,5 л, а найпотужніша версія від “придворного” ательє AMG буде мати 600-сильний мотор.

Mercedes-Benz E-Class 2010

Світова прем’єра новинки з кузовами седан і купе відбудеться в березні 2009 року на Женевському автосалоні. Кабріолет приєднається до сімейства пізніше – восени у Франкфурті.