Нові ноутбуки Lenovo ThinkPad

733

Компанія Lenovo представила два нові ноутбуки лінійки ThinkPad.

При вазі від 1 кг, нові моделі ThinkPad X200s забезпечують понад 13 годин автономної роботи від одного заряду батареї, що робить їх самими легкими і самими автономними ноутбуками Lenovo бізнес-каса. Новий планшетний ноутбук Lenovo ThinkPad X200 Tablet PC також є лідером галузі за компактності, з вагою на 10% менше, ніж у моделей попереднього покоління. При цьому нова модель забезпечує на 50% більший час автономної роботи.

Обидві новинки відрізняються поліпшеними споживчими властивостями в порівнянні з попередніми моделями лінійки Lenovo ThinkPad. Зокрема, планшетний ПК ThinkPad X200 Tablet відрізняє розширена мультимедійна функціональність; комп’ютер оснащений повнорозмірною клавіатурою і обертовим екраном (dual swivel). Для захисту від ударів та механічних пошкоджень у верхній кришці деяких моделей ThinkPad X200s використовується інноваційний внутрішній каркас Lenovo Roll Cage, який вперше був представлений в ноутбуці ThinkPad X300 notebook. Така конструкція дозволяє зберегти баланс між легким вагою і винятковою міцністю.

Створений на базі нового компактного процесора Intel Centrino 2 з підтримкою технології vPro, ноутбук ThinkPad X200s поєднує тонку, легку конструкцію і потужну функціональність. Верхня кришка деяких моделей виконана з фірмового вугле – і скловолокна і оснащена міцним внутрішнім каркасом, що забезпечує надзвичайну легкість і високу міцність комп’ютера. Подібна конструкція дозволяє використовувати ноутбук у найскладніших мобільних умовах і робить його найлегшою моделлю в лінійці Lenovo ThinkPad. Разом з тим, деякі моделі оснащуються твердотілим накопичувачем ємністю 128 Гб, екраном зі світлодіодним підсвічуванням і підтримують технологію ультраширокополосного доступу в Інтернет і Bluetooth, що забезпечує винятковий комфорт експлуатації. Нова опціональна 9-елементна батарея дозволяє значно збільшити час автономної роботи. Батарея сумісна з новою опціональною док-станцією Lenovo ThinkPad X200 Ultrabase, завдяки чому користувачі можуть зарядити другу батарею для продовження часу автономної роботи. Опціонально поставляються привід Blu-Ray DVD і додатковий дисковий накопичувач для док-станції.

При вазі від 1,58 кг, нові планшетні ПК ThinkPad X200 Tablet PC забезпечують користувачам високу продуктивність ноутбука з можливістю створення заміток в електронному вигляді, дозволяючи працюючи з ноутбуком як із звичайним паперовим блокнотом. Призначений для використання в організаціях охорони здоров’я, для роботи з нерухомістю, в освітніх установах або в ритейлі, новий широкоекранний планшетний ПК Lenovo забезпечує до 10 годин автономної роботи від однієї батареї, що дозволяє використовувати його без підзарядки протягом усього робочого дня. Планшетний ПК побудований на базі новітнього компактного низковольного процесора Intel Centrino 2 з підтримкою технології vPro. Ряд моделей оснащені твердотільними накопичувачами ємністю 128 Гб, екран зі світлодіодним підсвічуванням, GPS-приймачем і підтримують ультраширокополосный доступ в Інтернет, а також мобільний широкосмуговий доступ. Обидві новинки підтримують технологію WiFi; до кінця року з’являться моделі з опціональною підтримкою WiMAX. Крім того, користувачі можуть вибрати моделі з додатковими функціями для забезпечення безпеки: сканерами відбитків пальців і функцією шифрування всіх даних на диску.

Ціна оптимізованих моделей ноутбуків ThinkPad X200s складе від $2342 тис., а планшетний ПК ThinkPad X200 Tablet буде продаватися за ціною від $2323.