Найдешевший у світі електромобіль надійшов у продаж

86

На ринку електромобілів з’явився найдешевший його представник. Новинка називається electrickar k5. Вона вже надійшла в продаж в китаї.

Що за звір?

Незважаючи на те, що виробник називає electrickar k5 електромобілем, за технічними параметрами він більше відповідає квадроциклу. Але з моделями на зразок freze nikrob новинка все ж постарається конкурувати за гаманці покупців. Правда, за межами піднебесної ми навряд чи її побачимо.

Випускає electrickar k5 компанія regal raptor motors. Габаритні розміри становлять 2,2 x 1,09 x 1,62 метра. В автомобілі встановлений акумулятор ємністю 2,7 квт*год, який з нуля до 100% заряджається від простої побутової розетки протягом 8 годин. Двигун має потужність 800 вт і дає можливість розвивати швидкість до 44 км / ч. За словами виробника, максимальний запас ходу становить 66 км.

Скільки коштує?

Новинка доступна на майданчику alibaba, де її вартість становить $2 100. Для порівняння, iphone 12 pro max з 512 гб вбудованої пам’яті там же обійдеться в $1 850. Однак при замовленні відразу десяти electrickar k5 електромобіль виявиться дешевше смартфона компанії apple на $50.