Acer представила в росії ігровий монітор predator xb253qgz

56

Компанія acer представила на російському ринку ігровий монітор predator xb253qgz. Він здатний забезпечити максимально комфортний ігровий процес і дозволяє впоратися навіть з найвимогливішими сучасними іграми.

Predator xb253qgz оснащений 24,5-дюймовим ips-екраном з роздільною здатністю fullhd (1920х1080 пікселів). Ips матриця володіє максимальними кутами огляду, а підтримка технології acer comfyview, що усуває відблиски, дозволяє розташовувати монітор в будь-якому місці, не боячись попадання на екран сонячних променів або світла від інших джерел. Вибране дозвіл добре підходить до діагоналі монітора і значно знижує навантаження на систему, дозволяючи домогтися кращої продуктивності в іграх при меншому навантаженні на відеокарту.

Колірний обхват монітора відповідає простору srgb на 99%. Це забезпечує якісну передачу кольору з яскравими і насиченими кольорами без спотворень.

Монітор має високу яскравість, що доходить до 400 ніт. Наявність сертифіката vesa displayhdr 400 і підтримка технології black boost забезпечують високий рівень контрастності і глибину чорного кольору, а також дають можливість налаштування затемнення.

Мінімальний час відгуку fast lc становить 1 мс, а при розгоні – всього 0,5 мс. За рахунок цього досягається миттєва реакція монітора на всі дії гравця, що забезпечує серйозну перевагу в змагальних іграх.

Частота оновлення досягає 240 гц при підключенні як по displayport, так і по hdmi. Є підтримка g-sync / freesync, яка дозволяє синхронізувати рівень fps і частоту оновлення екрану, тим самим виключаючи можливість появи артефактів і розривів в динамічних сценах і при різкій зміні ракурсу. Фірмовий набір технологій допомагає захистити зір.

Завдяки вбудованим 2х-ватним стереодинамікам, можна відмовитися від додаткової акустичної системи і заощадити місце на столі.

Acer predator xb253qgz продається за рекомендованою роздрібною ціною 39 390 рублів.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд і тестування монітора cooler master gm34-cw . В останні роки число гравців на ринку моніторів (в першу чергу ігрових) неухильно зростає. Нещодавно до числа виробників таких пристроїв додалася і компанія cooler master. Сьогодні ми познайомимося з однією з двох моделей компанії-монітором cooler master gm34-cw. Це 34-дюймовий ігровий монітор з вигнутим екраном, частотою оновлення до 144 гц і підтримкою технології amd freesync другого покоління. Детальніше про це читайте в статті “огляд і тестування монітора cooler master gm34-cw” .

читайте також: