Модульні котельні установки

5-23-2018

Модульні котельні знаходять широке застосування для забезпечення опаленням та гарячим водопостачанням промислових і господарських об’єктів, а також об’єктів соціальної інфраструктури, багатоквартирних будинків і селищ. Від традиційної котельні блочно-модульні відрізнятися можливістю транспортування і простотою монтажу. Транспортування котельні можлива завдяки тому, що все обладнання розміщується в компактному корпусі, наприклад, в металевому контейнері який пристосований для транспортування автомобільним і залізничним транспортом. Провести монтаж блочної котельні просто, тому що все обладнання і комунікації встановив, підключив і налаштував виробник залишається лише підготувати майданчик під установку модуля і підключити його до комунікацій обслуговуваного будівлі або групи будівель. Пропоную вибрати котельні установки на сайті zzu.ru

Як правило, блочно-модульна котельна установка комплектується всім необхідним обладнанням та системами автоматики, що дозволяє їй працювати без присутності оператора. На ринку модульних котелень представлені як різноманітні типові рішення характеристики, які дозволяють підібрати готовий модуль практично під будь-який об’єкт, так і послуги з проектування та складання котельні установки максимально відповідної конкретного об’єкта і передбачуваним умовам експлуатації. Наприклад, існує можливість виконати модульну котельню на металевій рамі для установки в готове приміщення, додатково утеплити корпус для експлуатації в суворих кліматичних умовах або підібрати обладнання таким чином, щоб вписатися в бюджет.

Переваги модульних котельних установок
Про таких перевагах блочно-модульних котелень як можливість транспортування загальнодоступними видами транспорту, простота установки і пусконалагоджувальних робіт ми вже згадували. Перерахуємо інші переваги, завдяки яким дане обладнання отримало широке поширення:

блочно модульна котельня це не будівля, а обладнання високої заводської готовності. Відповідно, його можна перевезти на інший об’єкт або продати (наприклад, якщо модуль використовувався в якості тимчасового джерела теплопостачання)
економічна ефективність завдяки зменшенню тепловтрат при перекачування теплоносія по трубопроводах великої довжини, відсутності необхідності зведення капітального будівлі котельні
мінімальні витрати часу на доставку та введення в експлуатацію
висока надійність завдяки промислової збірці
Види блочно-модульних котельних установок
Все різноманіття модульних котелень можна класифікувати по виду палива, на якому вони працюють. При цьому при проектуванні котельні установки за технічним завданням замовника, можливо, встановити в неї два котли працюють на різних видах палива, тому такий поділ на види досить умовно.

Модульні котельні установки за типом палива:

газові котельні установки призначені для роботи на природному, зрідженому або попутному газі
газові або дизельні котельні установки для роботи на різних видах рідкого палива: солярка, мазут, нафту, відпрацьоване або рослинне масло
твердопаливні котельні установки для роботи на всіх видах твердого палива: вугілля, дрова, тирса, деревні гранули і т. д.
об’єднані для роботи на декількох видах палива
Так само модульні котельні можна розділити на стаціонарні, що встановлюються на підготовлений майданчик або фундамент, і мобільні, змонтовані на шасі від причепа. Мобільні блочно-модульні котельні установки найчастіше використовуються в якості запасного джерела теплопостачання на випадок виникнення аварійних ситуацій. Найчастіше мобільні установки працюють на дизельному паливі, так як воно легкодоступною практично в будь-якому регіоні.