Xerox випустив новий кольоровий лазерний принтер Phaser 6280

404

Компанія Xerox оголосила про початок продажу кольорового лазерного принтера формату А4 Xerox Phaser 6280, призначеного для малих і середніх робочих груп.

Xerox Phaser 6280 приходить на зміну моделі Phaser 6180 і відрізняється підвищеною швидкістю як кольорові, так і чорно-білого друку (25 і 30 сторінок в хвилину відповідно), а також збільшеним об’ємом пам’яті – 256 Мб. Можливість розширення оперативної пам’яті і підключення жорсткого диска забезпечують швидку і ефективну роботу принтера в мережі, дозволяючи використовувати апарат в якості основного пристрою друку у групах до 10 осіб. Цьому також сприяє висока максимальне навантаження – 70 тис. сторінок в місяць.

Новинка володіє високою якістю кольорового друку, що досягається завдяки апаратному дозволу 600х600 точок на дюйм при глибині кольору 4 біта на піксель. Використання EAHG (Emulsion Aggregation High Gloss) тонера, що складається з більш дрібних однорідних частинок, що дозволяє отримувати детальне і чітке зображення, а сертифікація Pantone і використання мови друку Adobe PostScript 3 забезпечать більш точну передачу кольору.

Модель відрізняється інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом управління. Індикатор залишкового кількості тонера вчасно нагадає про необхідність замінити витратні матеріали, а функція Run Black дозволить продовжити використання принтера в монохромному режимі, навіть якщо кольоровий тонер вичерпає свій ресурс.

Новий принтер є універсальним і здатний виконувати широке коло завдань. Phaser 6280 легко інтегрується в будь-яке мережеве оточення, чому сприяють вбудована підтримка сучасних мережевих протоколів (IPv6, 802.1 x, HTTPS, SSL, IPSec, SNMPv3) та опціональний бездротової адаптер. Підтримка папери широкого діапазону щільності (до 220 г/м2) і спроможність друкувати на інших типах носіїв дозволяють використовувати принтер як для щоденного офісного друку, так і для виготовлення найрізноманітніших рекламних і презентаційних матеріалів. Для виконання великих обсягів робіт передбачена установка додаткового лотка подачі паперу на 550 аркушів або ергономічного пересувного лотка-тумби на 550 аркушів.

Xerox Phaser 6280 буде доступний в трьох конфігураціях: Phaser 6280N (базова мережева модель), Phaser 6280DN (з мережевим інтерфейсом і можливістю двостороннього друку) і Phaser 6280DT (лоток для подачі паперу на 550 аркушів додатково до конфігурації 6280DN).