Курсы английского языка

10-11-2017

Курси англійської мови в Києві
Не знаєте, які курси англійської мови вибрати? Звертайтеся до професіоналів – у школу англійської мови «Oxford School». У нас тільки кваліфіковані викладачі, які є носіями мови або володіють міжнародними сертифікатами CELTA, DELTA, TEFL і мають багаторічний досвід роботи в проведенні якісних розмовних занять для груп чи індивідуально.
У нас найкращі курсы английского языка.
Вчити англійську в Oxford School – швидко і легко! Це знання, які можна отримати від приватних репетиторів з англійської. Наші викладачі успішно навчили кілька тисяч студентів, постійно вдосконалюючи свої навички на спеціальних тренінгах з носіями мови в Києві або за кордоном (Англія, Канада, США). При цьому, ціна на курси англійської в нашій школі, цілком порівнянна з вартістю приватних уроків, що дозволяє відносно недорого і швидко вивчити розмовну англійську мову, корпоративний сленг і специфічну термінологію.

У Києві є величезна кількість компаній, що пропонують курси англійської мови і багато з них працюють за авторськими методиками, тобто програм, які були розроблені саме в цій школі. Роблячи свій вибір, ми рекомендуємо вам використовувати лише ефективну і перевірену практикою європейську систему навчання, яка повністю відповідає міжнародним стандартам Ради Європи. Викладачі школи «Oxford School» (Оксфорд Скул) готові продемонструвати вам безумовну результативність навчальної програми, яка була розроблена провідними фахівцями в галузі філології і зарекомендувала себе як одна з найефектніших у світі.

Щоб дізнатися більше про школу, викладачів та методикою, можна відвідати пробне заняття, в якому з наших філій: курси англійської Палац Спорту та Льва Толстого або курси англійської на Позняках.