Philips анонсував фоторамки з технологією RadiantColor

467

Компанія Philips оголосила про початок продажів на російському ринку моделі цифрових фоторамок 7FF3FPB з технологією Philips RadiantColor, яка дозволяє доповнити зображення відповідними кольорами до країв рамки, у випадку, якщо формат фотографії не відповідає розміру екрана. Багато цікавих новин ві зможете знайти на сайті http://opalkova.com.ua/

Це дозволяє усунути чорні смуги і позбутися від спотворення формату, забезпечуючи оптимальний перегляд.

Фоторамки 7FF3FPB також оснащені сучасною технологією ImageEn, коректує кольору і встановлює оптимальну контрастність зображення.

Технологія SmartContrast аналізує відображаються матеріали і автоматично регулює кольори і інтенсивність підсвічування для динамічного поліпшення контрасту, навіть при включенні економічного режиму.

Фоторамка самостійно визначає книжкову або альбомну орієнтацію фотознімку і повертає зображення відповідним чином.

Вдосконалена функція колажування дозволяє користувачеві виводити на екран кілька фотографій одночасно. Різні режими відображення зображень забезпечать легкість при перегляді: функція «мозаїка мініатюр» допоможе користувачем у швидкому пошуку зображення, а слайд-шоу» створить показ з вибраних фотографій.

Цифрова рамка підтримує різні види носіїв, включаючи флеш-карти, а також пряме підключення по USB. Розробники передбачили функцію SmartPower, що дозволяє мінімізувати використання електроенергії (наприклад, рамка може автоматично відключатися вночі).

Фоторамка Philips7FF3FPB c діагоналлю 7 дюймів надійшла в продаж на російський ринок за рекомендованою роздрібною ціною близько 4,7 тис. руб.