HP TouchSmart tx2: ноутбук з мультисенсорним дисплеєм

724

Корпорація HP випустила на ринок ноутбук з мультисенсорним дисплеєм – TouchSmart tx2.Ноутбук HP TouchSmart tx2

Сам екран додатково до всього обладнаний поворотним механізмом і може обертатися навколо своєї осі. Новинка здатна розпізнавати 2-пальцеві торкання, як смартфон iPhone, з допомогою яких здійснюється управління додатками MediaSmart та офісними програмами.

Користувачі можуть з допомогою пальців перетягувати об’єкти або швидко прокручувати документи, маючи при цьому можливість користуватися стилусом для рукописного введення тексту або подання більш чітких сигналів.

Крім революційного дисплея TouchSmart tx2 порадує покупців новим дизайнерським рішенням – HP відійшла від класичних чорного і сріблястого виконання і обдарувала «первістка» незвичайним візерунком на кришці і клавіатурної панелі.

HP TouchSmart tx2

Ноутбук HP TouchSmart tx2

Конфігурація новинки базується на 2-ядерному процесорі AMD Athlon X2 з тактовою частотою 2 гігагерца або на 2,4-гігагерцовому AMD Turion X2 на вибір покупців. Підтримуваний об’єм оперативної пам’яті досягає 8 гігабайт, а жорсткий диск може бути встановлений розміром аж до 400-500 гігабайт.

За обробку відео відповідає Radeon HD 3200. Додатково на борту передбачені слот для ExpressCard/34, вбудована ВЕБ-камера і модуль Wi-Fi 802.11 g в стандартній комплектації, але за бажанням може бути включений 802.11 n.

Ціни на базову комплектацію поки не повідомлялися, однак імовірно вартість початкової версії HP TouchSmart tx2 перевищить 900 доларів, повідомляє Cifrovik.