Характеристики та критерії вибору цифрового картографа

5-30-2017

Багато водіїв, а особливо ті, хто сидить за кермом вантажних автомобілів і займається перевезеннями вантажів, знають, що з минулого (2014) року стало обов’язковою вимогою встановлювати на свій автомобіль пристрій під назвою тахограф. Правило це було внесено не просто так, а щоб врегулювати і убезпечити дорожньо-транспортний рух, знизити відсоток аварій і мати уявлення про те, де зараз знаходиться цей автомобіль, скільки він їхав без зупинок та інші потрібні дані, які може фіксувати аналоговий тахограф або його брат цифровий. Пропоную купити цифровий тахограф за найкращою ціною

Різновиди тахографів

Види тахографів бувають різні і діляться на два чітких класу, це цифрові або аналогові апарати. Розрізняються ці два пристрої за багатьма критеріями, починаючи від зовнішнього вигляду, способу встановлення і закінчуючи абсолютно різним принципом роботи.

Так аналоговий варіант вважається більш простим, він має менш складну будову, вся считывающаяся інформація передається водієві шляхом роздрукування на спеціальну паперову стрічку, а комплектуючі цього пристрою виходять з ладу частіше, ніж у його «брата».
Що стосується наступного типу, то цифровий варіант цього девайса набирає все більшу популярність у наш час. Обумовлена така популярність багатьма причинами:
Прогрес не стоїть на місці, а цифрові аналоги виглядають набагато приємніше;
Точність роботи цифрового пристрою набагато вище, ніж у аналогового;
Такий апарат практично ніколи не ламається;
Підробити дані на цьому девайсі теж неможливо, так як все записується на вбудований всередину носій, відповідно і проблем менше;
Всі ці і ще багато інших чинники диктують повну популяризацію цифрових тахографів, і навіть ті водії, у яких досі стоїть аналогова модель, незабаром точно перейдуть на більш досконалий і зручний варіант.
Призначення тахографа
З тим який за типом буває тахограф ми розібралися, тепер потрібно сказати пару слів про те, навіщо цій пристрій потрібно. А потрібні вони для того, щоб фіксувати пересування водія, час, який він провів за кермом без зупинок і ще пару подібних критеріїв.

Навіщо це потрібно? Все дуже просто, в основному даний прилад встановлюється на автомобілі, які займаються міжнародними або міжміськими перевезеннями, а також на транспортні засоби, які перевозять людей на великі відстані (автобуси і газелі). Водії, що працюють на подібних машинах, часто нехтують правилами безпеки і забувають про відпочинок, що може призвести до аварійних ситуацій з-за втоми.
Тахограф ж, фіксує дані і виводить їх на віддалений сервер і дисплей, таким чином водієві можна нагадати про те, коли він повинен відпочити і який швидкісний позначки він повинен дотримуватися.

Існує, звичайно, ще інші фірми, продукт яких також можуть бути встановлені в вашу машину, однак найчастіше зустрічаються саме перераховані вище. Дані торгові марки дозволяють оснастити заповітним приладом буквально кожне авто, не залежно від марки, моделі або країни-виробника.
Функціональність таких тахографів теж особливо не відрізняється, адже принцип роботи у них однаковий, так що вибір, який апарат поставити, буде заснований тільки на візуальних перевагах і відповідно певної моделі вашого автомобіля.
Незалежно від виробника, ви можете бути впевнені в двох речах, який би цифровий тахограф ви не встановили, він точно буде працювати довго і без проблем, а поломки вам практично не загрожують. Так що на питання, який тахограф вибрати краще існує тільки одна відповідь — цифровий.

Установка і налаштування пристрою
На відміну від аналогового пристрою, цифровий тахограф має дуже приємну і універсальну форму прямокутника, з цього легко монтується в роз’єм, де зазвичай стоїть магнітола. При цьому, зрозуміло, зберігається заводський спідометр машини, встановлений у вас за кермом, що у випадку з аналоговим девайсом неможливо, так як там йде заміна цього елемента. Таким чином, монтаж процес монтажу дещо спрощується, а також є можливість не відходити від норм безпеки в автомобілі.
Підключення цифрового апарату до загальної електричної мережі машини також не викликає неприємностей, процес проходить дуже гладко, але при цьому повинні працювати тільки професіонали.
З приводу професіоналів існує окремий нюанс, бо як тахограф настійно рекомендується ставити тільки в спеціалізованих салонах або автомайстерень, у яких є ліцензія від ФСБ і кваліфіковані працівники. Тільки в таких установах вам все зроблять гарантовано якісно, а первинну і подальші калібрування, настроювання і інші операції ви будете проходити там же.

Висновок
Як бачите, тахограф — це дуже корисна річ, природно для тих, хто працює у відповідних компаніях і їм доводиться робити тривалі перевезення вантажів. Що стосується вибору і установки даного апарату, то тут теж все досить просто, головне підібрати підходящу модель і знайти автомобільний салон, де вам поставлять пристрій легально, за всіма правилами, так ви захистите себе від безлічі проблем. Що ж стосується того, який тахограф вибрати, то тут запитань більше не має виникнути, вибір свій варто зупиняти тільки на цифровому варіанті.