Samsung представила два нових монітора з технологією Enhanced MPA

365

Компанія Samsung Electronics представила нову технологію, найбільш прийнятну для ігор і відтворення відео завдяки забезпечуваному нею ідеально чіткому зображенню. Одночасно були представлені два нових монітора, в яких вона використовується.

Технологія, названа «Enhanced MPA», була розроблена для боротьби з ефектом «шлейфів», що проявляється на РК-екрані в якості блідих точок. Нове рішення, засноване на існуючій технології Motion Picture Accelerator (MPA), відкриває чергову главу поліпшення якості зображення РК-моніторів. Завдяки цій технології час відгуку (Motion Picture Response Time — MPRT) обох нових моніторів (SyncMaster 2233HZ і SyncMaster 2243HZ) зменшено з 27 до 9 мс, що дозволяє використовувати їх для комп’ютерних ігор і перегляду відео.

Обидва монітори відрізняються високою роздільною здатністю 1680х1050 і динамічним коефіцієнтом контрастності 30 000:1. Крім того, їх дизайн відповідає вимогам сегмента B2B, так і B2C, дозволяючи споживачам вибирати кращий дизайн в залежності від робочого середовища.