Epson EH-DM2: сімейний перегляд на великому екрані

633

Компанія Epson представила новий мобільний центр домашніх розваг – Epson EH-DM2.

Цей багатофункціональний проектор призначений для сімейного використання: перегляду різноманітних фільмів, комп’ютерних ігор, ТВ-програм та іншого контенту на великому екрані в будь-якій кімнаті. Epson EH-DM2 має новий дизайн – в стильному компактному корпусі чорного кольору укладено яскравий проектор, DVD-програвач та акустична система. Багато цікавих новин ві зможете знайти на сайті http://odissey.net.ua/

Epson EH-DM2 важить всього 3.8 кг. Два вбудовані стереодинаміки потужністю 8 Вт кожен забезпечують об’ємне звучання. Проектор має високу яскравість 1200 люмен, сумісний зі стандартом HD, а інноваційна технологія Epson 3LCD забезпечує чітке, контрастне зображення при проектуванні навіть в освітленому приміщенні. Вбудований DVD програвач підтримує формат DivX. До Epson EH DM2 можна легко підключити ігрову консоль, комп’ютер, цифрову камеру, ТВ тюнер і портативні носії інформації – широка сумісність дає ще більше можливостей для різноманітного використання. Epson EH DM2 може також працювати як музичний центр – програвати музику без відтворення зображення.

Epson EH-DM2 підтримує цілий ряд особливостей для максимально зручного підключення та використання: USB-роз’єм для легкого доступу до мультимедійних пристроїв, автоматична установка співвідношення розмірів зображень формату DVD та CD, функція слайд-шоу, прослуховування списку музичних файлів безпосередньо з USB-носія, пульт дистанційного керування з доступом до основних функцій DVD програвача і проектора.

Epson EH-DM2 буде доступний на російському ринку в жовтні 2008 року. Рекомендована ціна складе 22,5 тис. рублів.