Чим відкрити файл db?

12-16-2018

Чем открыть файл db?
додаток, що допомагає створювати текстові замітки, а також зберігати їх. У цих нотатках можна зберігати вирізки із статей, цитати з книжок, ідеї. Користувач може систематизувати за допомогою категорій і тегів. Додаток зберігає інформацію в базі даних і таких форматах, як .db .xml. Існує можливість імпорту та експорту бази. Користувач може додавати примітки. У CintaNotes доступний пошук по заголовку, тегам, основного тексту, приміток. У програмі навіть є інструменти для редагування тексту. Користувач може змінювати колір тексту, стиль, вирівнювати текст і робити списки.
Також хочемо вам порекомендувати http://openfileformat.ru
зручний додаток для стиснення файлів, створене однією з незалежних команд програмістів. Цей додаток відрізняється поліпшеними алгоритмами стиснення і високою швидкістю роботи. Програма дозволяє стискати файли практично всіх типів, включаючи архіви, текстові формати, формати зображень і т. п. Також, дана програма може працювати зі скриптами, а також через командний рядок, що буде особливо корисно досвідченим користувачам. Для початківців користувачів же, все дуже просто. Програма інтегрується в контекстне меню, що дозволяє дуже швидко стискати файли, що знаходяться на диску і в будь-якій папці.
вкрай зручний інструмент, що дозволяє проводити різні маніпуляції з незліченною кількістю баз даних. Після завантаження програми можна легко створювати, змінювати, видаляти або оновлювати потрібні таблиці даних. У програмі можна успішно експортувати або роздрукувати таблиці з даними. Програма взаємодіє з Access, Excel. Підтримує роботу з базами даних: MySQL, Oracle, SQLite, SQLServer, OLEDB, ODBC, OData, SQLAzure, LocalDB, PostgreSQL та іншими базами. Для правильної роботи програми потрібна обов’язкова інсталяція Microsoft .NET Framework. Дозволяє вибирати будь-який шрифт, згортати в трей.
це утиліта для роботи з базами даних. Вона хороша тим, що дозволяє експортувати або ж просто копіювати в буфер обміну потрібні бази даних. Працює досить таки просто, в головному вікні з’являються всі ваші включені програми, де ви без зусиль дізнаєтеся поверхневі дані включених програм. Для того що б скопіювати бази даних, потрібно всього лише натиснути правою кнопкою на будь-яку програму і у вас з’являться опції для вибору. Експортувати дані в різні формати, такі як TXT, RTF, CSV, HTML, XLS, XML, DBF. Exportizer має широкий вибір налаштувань, що дає користувачеві повний контроль над базами даних.