Bloomberg: 45-міліметрові apple watch series 7 отримають дисплей на 1.9 дюйма і нові циферблати

65

Журналіст bloomberg марк гурман (mark gurman) продовжує розкривати подробиці про майбутні новинки apple.

Що на цей раз

Цього разу інсайдер поділився новою інформацією про смарт-годинник apple watch series 7. Як і говорилося раніше, пристрій отримає збільшені розміри: 41 мм і 45 мм (проти 40 мм і 44 мм в apple watch series 6). За рахунок цього в старшій моделі зросте діагональ екрану. Замість 1.78 дюймів годинник матиме панель на 1.9 дюйма з роздільною здатністю 396 x 484p. Природно, дисплей також збільшиться і у молодшої моделі, але до якої діагоналі інсайдер не повідомив.

Fwiw i’ve heard from an apple store employee that they’re not getting anymore 40/44mm bands in and expect the new apple watch to use different bands that won’t be compatible with old watches https://t.co/by9d8wqlff

— max weinbach (@maxwinebach) september 2, 2021

Щоб використовувати всі збільшене простір, apple збирається анонсувати разом з годинником нові циферблати: modular max, continuum і atlas and world timer.

Що стосується ремінців, то раніше повідомлялося, що вони будуть сумісні з поточним поколінням apple watch, але інсайдер макс вейнбах (max weinbach) чув, що купертіновци також можуть випустити повністю нові ремінці, які вже не можна буде використовувати зі старим годинником.

Джерело: macrumors