Блок живлення на комп’ютер

2-3-2020

Картинки по запросу "Блок живлення на комп'ютер"

Вирішили купити блоки живлення для вашого комп’ютера? Перш за все, ви повинні розуміти, про що йде мова в принципі. Адже не кожен користувач розбирається у всіх тонкощах «заліза», на якому працює. А ви повинні розуміти, що від роботи БП залежить вся система, її продуктивність і якість роботи. Перш ніж комп’ютерний блок живлення (БП) для персонального комп’ютера (ПК) купити не зайвим буде розібратися в його особливостях, так і ціни від цього теж будуть залежати.
Блок живлення для стаціонарного комп’ютера дасть відповідь https://zeto.ua/category/blok-pitaniya/hp.html

Це перетворювач, який живить кожну деталь ПК за потрібне напругою. Він дає такі напруги:

12 вольт – для процесора і відеокарти;

5 вольт – для PCI-, SATA-пристроїв;

3,3 вольт – ОЗУ, материнка і ін.

Замовляти блок живлення комп’ютера варто після перевірки наступних пунктів:

потужність – це найважливіший пункт. Ви можете зустріти на 600w, 700w, 500w, 450w, 400w і ін. Який же вибрати? Визначте споживану потужність всіх комплектуючи вашого ПК. Це робиться за допомогою спеціальних калькуляторів, які вважають потужність БП. Отриману цифру краще збільшити рази в півтора-два.
виробник. Краще не намагатися купити дешевше продукцію «noname» – це загрожує серйозними наслідками. Купуйте тільки перевірених виробників: AeroCool, CASECOM, CHIEFTEC, Cisco, CoolerMaster, DELUX, FSP, GEMBIRD, GreenVision, HP, Maxxter, Mikrotik, Partizan, Qdion, Raidmax, Seasonic, Supermicro, ThermalTake, Vinga, Xilence, Zalman.
тип основного роз’єму і роз’єму для процесора. Інакше, ризикуєте мати проблеми з підключенням (хоча можна купити перехідники, але навіщо зайва трата часу і грошей). Також, не забудьте про відеокарту. Т.е.провірити, вимоги для материнки, процесора і відеокарти і порівняйте з тими, що є у блоку живлення.

Охолодження дуже важливо для БП. Чим більше кулер, тим менше рівень шуму. Зараз на бп частіше встановлюють вентилятори 120 мм, ще краще – 140 мм. Але тут слід враховувати розміри пристрою. Чи не в кожного системний комп’ютерний корпус його можна буде помістити.
ККД. Нижче 80% – для дешевих моделей. Вище 80% – використовуються в комп’ютер для ігор, а так само інших потужних. Він має сертифікат 80 PLUS і ділиться на Bronze, Silver, Gold, Platinum, Titanium (ККД кожного з типів вище, тобто Titanium ККД найвищий). Переваги БП 80 PLUS в тому, що вони споживають менше енергії, працюють тихіше, корпус менше нагрівається і працюють довше (т.к.температура нижче). Такі комп’ютерні пристрої забезпечують довгу і якісну роботу всіх деталей пк, а й ціна їх істотно вище.

Скільки буде стояти блок живлення системного блоку комп’ютера (компа / ПК)

Вартість блок живлення системного блоку комп’ютера (компа / ПК) залежить від обраної моделі, характеристик, ціна починається від 200,00 гривень і досягає більше 2000,00 гривень.
Де можна купити блок живлення комп’ютера

У нас представлено безліч моделей. Ви можете вигідно купити блок живлення системного блоку на комп як бюджетні моделі – у них недорога ціна, так і більш потужні (розраховані на комп’ютери з серйозним навантаженням).

Ми завжди організуємо швидку доставку і відправку по Україні в будь-яке місто перевізником «Нова Пошта».

Продаж блоків живлення для комп’ютерів одне з наших напрямків. Зверніть увагу на представлений асортимент, адже замовити все в одному місці краще рішення для економії часу і коштів.

Телефонуйте, замовляйте у нас прямо зараз і працюйте на своєму пк без проблем!
Блоки живлення для ПК з доставкою по Україні: