Logitech анонсував ігровий кермо для гри Gran Turismo

476

Компанія Logitech анонсувала на Конференції розробників комп’ютерних ігор (Game Developer”s Conference, GDC) ігровий руль Logitech Driving Force GT, який є офіційно визнаним кермом для гри Gran Turismo.


Logitech анонсував ігровий кермо для гри Gran Turismo

Ігровий руль Logitech Driving Force GT має потужну зворотний зв’язок по зусиллю і інноваційний 24-позиційний регулювальний диск, що дозволяє в режимі реального часу регулювати зміщення гальма, параметри зчеплення і амортизаторів. Завдяки цим можливостям руль Logitech Driving Force GT забезпечує найбільш точні і достовірні відчуття від комп’ютерних гонок на PLAYSTATION3 (PS3).

Ця найбільш передова модель ігрового керма від Logitech була ретельно спроектована спільними зусиллями Logitech і Polyphony Digital (розробник серії Gran Turismo). Завдяки спільній роботі цих компаній з’явився унікальний регулювальний диск, що працює в режимі реального часу і вперше використаний в ігрових рулях зі зворотним зв’язком по зусиллю. Він дозволяє виконувати точну настройку і балансування ігрового автомобіля, регулюючи зміщення гальма, силу зчеплення і налаштування амортизаторів. Тепер водії Gran Turismo можуть отримати повний контроль над налаштуванням свого автомобіля, досягаючи максимальної ефективності управління.

Ця модель ігрового керма від Logitech дозволяє моделювати недостатню або надмірну обертальність автомобіля і втрату зчеплення з лякаючою реалістичністю. Повнорозмірні педалі газу і гальма виконують точне керування дросельною заслінкою і реакцією гальм. Гонщики можуть перемикати передачі важелем послідовного (секвентального перемикання передач або рукояткою перемикань, встановленої на кермі. Крім того, цей ігровий кермо має 11-дюймовий рульове колесо з ободом з формованою гуми, що забезпечує винятковий комфорт і можливості управління.

Руль Logitech Driving Force GT може повертатися на 900 градусів, дозволяючи гонщику проходити круті віражі з більшою точністю. У ньому використовується беззазорна зубчаста передача, завдяки якій відсутній люфт при реакції рульового колеса, забезпечуючи плавне і реалістичне водіння. У центрі 11-дюймового рульового колеса є підсвічуються кнопка звукового сигналу з офіційним логотипом Gran Turismo. Завдяки цьому реалістичного звукового сигналу гонщики можуть швидко сповіщати інші автомобілі про своє наближення. Крім того, при грі в онлайновому режимі користувачі можуть посигналити, просто, щоб подратувати інших водіїв, яких вони обганяють.

Ігровий руль Logitech Driving Force GT спроектований для використання з Gran Turismo 5 Prologue на PS3, яка буде поставлятися на Blu-ray Disc (BD), або завантажуватися з мережі PlaystationNetwork – починаючи з 17 квітня в Північній Америці, і починаючи з 28 березня в Європі. Ігровий руль Logitech Driving Force GT також сумісний з Gran Turismo3 і Gran Turismo4 на ігровий комп’ютерної системі PlayStation2.

Початок продажів ігрового керма Logitech Driving Force GT очікується в США і Європі на початку травня. Рекомендована роздрібна ціна – 150 євро.