Швидкі карти SDHC Flash Memory від Verbatim

511

Компанія Verbatim представила нову карту пам’яті шостого швидкісного класу, ємністю 16 Гб. Запис ведеться прямо на карту в режимі реального часу, з гарантованою швидкістю від 6 Мб/сек і швидкістю обміну даними до 20 Мб/с. Все це робить її придатною флеш-картою для професійної цифрової фотографії і відеозйомки на відеокамери високої чіткості. Багато цікавих новин ві зможете знайти на сайті http://biscont.com.ua


Швидкі карти SDHC Flash Memory від Verbatim

Формат Secure Digital High Capacity (SDHC) пропонує значно більшу швидкість передачі даних, ніж звичайний SD формат. Він використовується, в основному, в пристроях останнього покоління, які можуть читати обидва цих формату. SDHC не сумісний з попереднім поколінням SD пристроїв..

Нова карта SDHC ємністю 16 Гб від Verbatim відноситься до класу 6. Це найшвидший клас, який гарантує мінімальну швидкість запису 6 МБ/сек. і швидкість передачі даних до 20 Мб/с. Пам’яті цієї карти вистачить на 4600 фотографій у форматі JPEG з роздільною здатністю 8 мегапікселів або ж на двогодинну відеозапис максимального дозволу для камкордерів з технологією високої чіткості (HD).