Apple збільшила ємність акумулятора у всіх версіях iphone 13 на 9-18,5%

42

14 вересня відбулася презентація сімейства iphone 13. Як і роком раніше, компанія apple представила чотири моделі. За традицією, на заході розповіли про те, в чому новинки виявилися кращими за попередників.

У звичній для себе манері apple не оприлюднила частину технічних параметрів смартфонів, включаючи ємність акумулятора. На презентації обійшлися лише фразами про те, що час автономної роботи в порівнянні з iphone 12 збільшилася.

Ємність акб в кожній з чотирьох моделей вже відома. Даними поділилося видання 9to5mac. У таблиці нижче ви можете бачити, що в iphone 13 pro і iphone 13 pro max ємність акумуляторів зросла на 11% і 18,5% відповідно. Ймовірно, так компанія постарається нівелювати підвищене енергоспоживання за рахунок додавання підтримки 120 гц.

При цьому в iphone 13 навіть без 120 гц ємність батареї зросла на 15%. Те ж саме стосується і версії mini, але у неї приріст скромніший – 9%. Як будуть йти справи з автономністю на практиці, дізнаємося вже зовсім скоро. Продажі моделей стартують 24 вересня.

Джерело: 9to5mac

Для тих, хто хоче знати більше: