Заказать такси в Киеве

7-9-2017

Швидкість і Надійність
Зателефонувавши нам по телефону 2323 з мобільного, ми дуже швидко Вам передзвонимо і приймемо Ваше замовлення. Після обробки замовлення ми надішлемо Вам СМС повідомлення. Якщо поруч немає авто з нашого парку — ми знайдемо для Вас машину у наших партнерів! Заказать такси в Киеве, ви можите у нас.

Відмінні рекомендації
Назарі таксі, це висока якість обслуговування! Індивідуальний підхід до кожного пасажира. Цілодобовий виклик таксі в будь-яку точку Києва, в Аеропорти і на вокзали. Наша компанія обслуговує весілля, банкети, дитячі свята.

Хороші автомобілі
Автомобільний парк компанії складається переважно з автомобілів не старше 7 років. Якість і оперативність нашої роботи оцінені як приватними, так і корпоративними клієнтами.

Ми ВАШ партнер
Ми співпрацюємо з багатьма компаніями, за безготівковим розрахунком і будемо раді співпрацювати з Вами! Для цього просто надішліть нам листа на адресу [email protected] З першого дня ми завжди прагнемо ставати краще і краще для Вас! З цього 29 вересня 2016 року«, ” Назарі» таксі заслужено отримала чергову нагороду і це «THE ENTERPRICE OF THE YEAR-2016».

Наша компанія працює з клієнтами на високому рівні за готівковим і безготівковим розрахунком. Парк машин постійно розширюється.

Наші досягнення в динаміці є ознакою високого професіоналізму керівника компанії, ТОП-менеджерів і всієї команди, що підтверджено економічними фактами рейтингу.