Які сувеніри привозять з-за океану.

1-29-2019

Які сувеніри привозять з-за океану.

Якщо Ви подорожуєте, то хочете привезти дійсно хороший сувенір з тієї чи іншої країни. Що ж вважається справжньою класикою для найвидатніших у гастрономічному світі країн. Починаючи розповідь з – за океану з Мексики, гостра їжа і чилі – королі серед сувенірів, відмінний подарунок для тих, хто обожнює чилі. У цій країні так багато рецептів і марок гострих соусів так само як і цукерок, льодяників на паличці та інших солодощів із гострим інгредієнтом, які не припадуть до смаку юним і людям у віці. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі сувениры оптом.
З США потрібно привозити арахісове масло, а також соління такі як мариновані стручки бамії, суміш спецій для барбекю, нові соуси і заправки для салатів від відомих акторів і шефів, плюс місцеві картопляні чіпси: американці їх винайшли і тому регіональні варіації цих смачних снеків можуть бути гідні похвали.
А якщо у Вас немає настрою привозити додому щось ще крім одягу, але якщо Ви заїхали в Каліфорнію, просто спробуйте що – то в численних ресторанчиках, розкиданих по всьому штату, де подають тако і бургери. У Канаді все простіше: кленовий сироп (шукайте продукти з відміткою у виданні Kyiv Post. У вільний від викладання в своїй кулінарній школі UkeyThai, працює журналістом – фрілансером, а також англомовним редактором.