Як зробити скління балкона

9-25-2018

Как сделать остекление балкона
Якщо ваш балкон ще не засклений або виникла необхідність змінити дерев’яні вікна на пластикові – ви звернулися точно за адресою. Компанія BalkonSky займається склінням балконів у Києві вже 14 років. Наші майстри професійно і якісно проведуть не тільки скління балкона, але і запропонують ремонт «під ключ» у комплексі з обшивкою або утепленням. Практичні і довговічні металопластикові вікна дають можливість підтримувати потрібний мікроклімат у приміщенні, зберігають тепло і захищають від шуму і пилу. Ми виконуємо скління лоджії або балкони будь-якої складності, з виносом або без, напівкруглі або французькі балкони, з виготовленням даху.
Також хочемо вам порекомендувати зробити скління балкона http://www.oknastreet.ru/stoimost-new/ceni-ostekleniya-balkonov-1.html
Тепле скління. Якщо ви плануєте зробити з балкона житлове приміщення (кабінет, ігрову для дитини, спальню і. тд.) або ж продовжити за його рахунок кімнату, потрібно провести так зване “тепле скління”. Його мета – також утеплити балкон і зробити придатним для тривалого перебування в будь-який час року. Ми порадимо який профіль і склопакет краще вибрати в такій ситуації, а також розрахуємо різні конфігурації з різними рівнями теплоізоляції і варіантами вартості.
Сьогодні є безліч способів скління балконів, Київ пропонує десяток фірм і стільки ж виробників віконних конструкцій. Чому обирають нас? Всі роботи виконуються з бездоганною якістю однією бригадою, ми надаємо офіційну гарантію на виконані роботи, а монтаж здійснюється згідно ДБН. Використані в роботі матеріали завжди в наявності на складі і тільки високої якості.
Орієнтовну ціну на послугу саме для вашого конкретного випадку можна дізнатися, поспілкувавшись з нашими менеджерами і фахівцями. Запишіться на заміри, вибравши зручний для вас час. Майстер зробить заміри, покаже зразки матеріалів, фото наших проектів, пояснить нюанси, уточнить всі вимоги до передбачуваних робіт, після цього ви зможете отримати конкретну вартість робіт. Чи варто нагадувати, що консультацію і заміри ми виробляємо абсолютно безкоштовно.