Як залучити абонентів в акаунт

7-9-2019

Как привлечь подписчиков в аккаунт
Набрати живих передплатників собі на акаунт, замовник дав ТЗ і потрібно виконати таку цифру як можна швидше, хочеш розвивати свій паблік або популизировать свій продукт/ себе як блогера. Найголовніше що люди активні і живі, трафік абсолютно білий і цілком реально знайти свою ЦА. Трафік: рекомендації инстаграм накрутка, в які ми будемо запускати публікації і вони будуть показуватися у користувачів. Як це відбувається приблизно можна знайти в інтернеті або перечитати мій канал телеграма.

Це унікальний спосіб як перекачати трафік з інших популярних пабликов, навіть можна назвати повноцінна заміна і в першу чергу економія на платній рекламі. Публікації: краще всього використовувати каруселі, це публікації, які складаються з двох або більше фоток і відео. Перша публікація відіграє ключову роль, так як вона чіпляє людини, він повинен як правило клікнути на неї і подивитися що там. Далі контент який повинен заманити людину на наш ключовий акаунт куди ми женемо весь трафік. Читайте до кінця і зрозумієте про що я. Процес роботи від А до Я Привожу приклад як я приваблювала людей на аккаунт для того що – б його продати надалі. Мені потрібно завести один обліковий запис особистий, на мій номер/ пошту – це акаунт куди буде литися весь трафік. Також хочемо вам порекомендувати  инстаграм накрутка

І купити на просторах інтернету ще один акк куди будуть публікуватися пости які ми будемо запускати рекомендації. Так як мій трафік найчастіше це чоловіча аудиторія то ви самі розумієте чим можна привернути їх увагу. Креативи, а точніше публікації: Як говорила перша публікація повинна бути чіпляюча (кликбейт):Далі відео для приваблення на сам профіль: В опис писала приблизно : ПРОДОВЖЕННЯ ВІДЕО ТУТ – @akkayntПубликации всі повинні відрізнятися тільки кликбейтом, в добу публікувала близько 25 постів і всі їх запускала в топку. Як повинен виглядати сам акаунт куди ллємо трафік. Аккаунт закриваємо, я ставила на аватар заманюючу для чоловіків фотку і все. Приймала всі заявки вночі поки народ спав, звичайно ж на оке не було відео і багато просто йшли, писали страшні гидоти в особисті повідомлення і тд. Але можна придумати як залучати людей іншими креативами щоб ніхто не йшов і прям зібрати потрібну ЦА. Що можна робити з таким записом.

Аккаунт можна продати в першу чергу, як це зробила я. Я в свою чергу рекомендую такі акаунти розвивати, можна з нього зробити паблік з видосиками і набирати аудиторію, потім продавати рекламу і зовсім зробити сітку таких акаунтів з різними тематиками (авто, люди, приколи, історія і факти , не забувайте про найдорожчою тематики – бізнес). Головне придумати хорошу ідею і правильно її реалізувати.