Як вибирати джинси для чоловіків

1-21-2018

Цей елемент одягу є в гардеробі всіх чоловіків: від однорічних дітей до світових зірок шоу-бізнесу. Джинси носять щодня на вечірках та ділових заходах, під час прогулянки або туристичних походів. З кожним днем зустрічається все більше нових моделей чоловічих джинсів.Якщо Ви шукаете якісні моделі джинсів високої якості та за доступною ціною,
то рекомендую відвідати сайт Levis Киев

Вам знадобиться:
I. Підібрати фасон

II. Перевірити якість

III. Підібрати колір

IV. Знайти сезонні варіанти

Спочатку джинси були основним елементом одягу робочого класу і поступово вирвалися в клуб утилітарної одягу, що використовується повсюдно. Сьогодні джинси можуть впливати на загальний образ людини.

Як підібрати собі чоловічі джинси
Джинси, як і будь-яка інша одяг, виконують початкові функції, такі, як:

– Видалення недоліків фігури
– Підкреслення її переваг
– Створення цілісного гармонійного образу

Найважливіше, щоб джинси добре сиділи і в них не відчувався дискомфорт. Для вибору даного атрибуту одягу необхідно враховувати не тільки довжину ніг, ширину стегон і тулуба, але й інші параметри тіла: ширину плечей, фортеця рук і т. д.

Ідеальні пропорції тіла для джинс наступні:

– Ноги довші тулуба на чверть
– Вузькі стегна, приблизно в ширину двох голів

Основними показниками при виборі можуть стати такі характеристики, як ціна і якість тканини. Якщо ціна дуже низька, то це в більшості випадків говорить про підробку. Важливо купувати джинси тільки в спеціалізованих магазинах. Що стосується тканини, то вона повинна бути дуже щільною з наявністю характерної шорсткість, яку можна відчути на дотик. Більшість цих виробів повністю виконані з бавовни, але іноді використовуються і волокна еластану, як, наприклад, у самих вузьких джинсах.

Еластан здатний забезпечувати постійну підтримку форми що виключає виникнення помятостей в області колін. Джинси із застосуванням цього матеріалу набагато більш міцні і еластичні. Зазвичай зміст еластану не перевищує 5%.

Основні деталі
– При виборі важливо звернути увагу на кишені. У якісних джинсових виробах на тканини не утворюються складки.
– Якщо якість строчок низький, то, ймовірно, джинси підроблені. Про це можуть сказати стирчать нитки і криві шви.
– Одним з основних показників якості є симетричність. При складанні джинсів довжина штанин повинна збігатися.
– Відсутність каменів, заклепок, застібок, картинок і вишивок указують на гарну якість одягу. Всі ці деталі виглядають дешево і явно орієнтовані на специфічну публіку.
– При покупці виробів від відомих світових виробників, наприклад, вузьких джинсів для чоловіків марки levi’s, можна бути впевненим у високій якості товару. Ціни відповідають цій якості і доступні далеко не кожному покупцеві. Необхідно враховувати, що навіть фірмові магазини не застраховані від контрафактного товару, тому потрібно приділяти увагу численних деталей і уважно вивчити пару на предмет дефектів.