Як вибрати телевізор Smart TV?

10-31-2017


Купуючи Smart TV, кожен стикається з безліччю проблем. Недосвідченій людині, звичайно ж, важко розібратися в питанні вибору. Щоб полегшити вам завдання, пропонуємо ознайомитися з цією статтею, яка, сподіваємося, принесе хоч якісь ясності і надасть допомогу при виборі.Пропоную замовити iptv на телевизоре

Кожен погодиться, що нерозумно вибирати телевізор, посилаючись тільки на його зовнішній вигляд, дизайн і розміри. «Розумні» телевізори Smart TV, достатньо функціональні і володіють широкими можливостями. Згадайте старі телевізори, досить громіздкі, практично не вписуються в інтер’єр вашої кімнати, обмежуються двома – трьома іграми і меню для пошуку каналів. Час неминуче рухається вперед, і створені новітні машини (телевізори), які з колишніми схожі хіба тільки назвою. Щоб не помилитися у виборі, обов’язково визначтеся з тим, для чого він вам потрібен, якими функціями хочете, щоб він володів. Давайте тепер як можна глибше зануримося у безмежний світ Smart TV.

Перед розробниками Smart TV телевізорів ніколи не стояла проблема стандартів, тобто ви ніде не знайдете точних приписів, якими потрібно керуватися при створенні телевізорів. Тому всі виробники обирають свій шлях. Якщо ви, наприклад, хочете придбати телевізор, що володіє якоюсь певною функцією, і не зможете вчасно його купити, то є всі шанси зіткнутися через деякий час з відсутністю на ринку телевізорів з потрібними вам технологіями. Це пов’язано з тим, що виробник в повному праві може видаляти або додавати нові програми без попереднього попередження.

Усе про інтернет. Щоб підключитися до домашньої мережі, багато виробників оснащують свої моделі WLAN модулем, що дозволяє тепер підключитися до безпроводному інтернету. Налаштування WLAN в основному у всіх моделях однакова, тому, тому рухаємося далі. Не всі Smart TV володіють вбудованим модулем. У цьому випадку підключення відбувається або за допомогою WLAN USB, або за допомогою адаптера LAN – мережі WLAN. Сайти YouTube, Facebook і Twitter є майже в будь-якому Tv, вони включені у вигляді спеціальних додатків. Крім них користувач може працювати і з іншими он – лайн ресурсами, серед яких новини, прогноз погоди, телепрограми та ін. Компанія Samsung з 2012 року почала випускати телевізори, що підтримують сервіс Spotify. Розумні телевізори оснащені веб – браузерами. Працюючи також як і на комп’ютері, для того, щоб зайти на потрібний вас сайт, необхідно просто ввести URL – адресу. За бажанням можна зберігати сторінки у вигляді закладок. Але, як говориться, на кожне нове досконалість знайдеться кілька недоліків. Мінусом є незручна навігація і не дуже зручний спосіб відображення сторінки. Текст подано занадто дрібним шрифтом, і тому доводиться напружуватися, щоб прочитати інформацію. В деяких телевізорах передбачена функція для збільшення масштабів веб — сторінок. Але і це створює проблему частого прокручування сторінки.

Звичайні пульти ДУ незручні при наборі довгих URL – адрес. Інша справа, коли додатком Смарт ТВ є спеціальний, призначений для серфінгу пульт. Але далеко не всі виробники пропонують користувачеві таке рішення.

Багато користувачів використовують можливість он – лайн прокату фільмів. Перед покупкою переконаєтеся, що сподобалася вам модель підтримує вибраний вами портал.

В інтернет – магазинах можна знайти велику кількість безкоштовних додатків. Додаток Shoutcast Radio дасть можливість прослуховувати музику з зарубіжних радіостанцій. Багато користуються додатком Google. Існують також платні додатки, для цього потрібно просто створити обліковий запис і представити дані вашої кредитної карти.

На багатьох телевізорах можна переглядати улюблені фільми, попередньо записавши їх на USB – носій. Крім того, деякі виробники обладнують слот для карти пам’яті SD. До телевізора по локальній мережі можна підключати інші пристрої за допомогою DLNA відтворювати медіа файли.

Відмінні риси деяких виробників:

Philips. Розробниками добре продумана кожна технологія. Можна створити захист від несанкціонованого користування вашої сторінки. Ввівши Pin – код можна заблокувати різні додатки.
Samsung. Телевізори відрізняються можливістю управління жестами і навіть голосом. Оновлений пульт реагує на найменші дотику.
LG. Є додатковий пульт для інтернету. З допомогою спеціального коліщати дуже зручно перегортати сторінки інтернет – сайтів. Мінус LG – невеликий вибір додатків, але на щастя це питання легко вирішити.
Panasonic. «Першопроходець» в оснащенні телевізорів інтернет – функціями, але подальший розвиток залишає бажати кращого. Незручне користування веб – сторінками. Щоб прокручувати сторінку доводиться користуватися кнопками (нагадаємо, що багато телевізори оснащені пультами з коліщатками). Користувачам наданий широкий асортимент додатків.
Toshiba. Оснащені модулем WLAN. Телевізор простий в управлінні. Можна створювати відеозапису через програму Skype, підключаючи додаткову камеру.
Sony. Телевізори відрізняються гарним дизайном меню, де все розбито на рубрики. Користувачі можуть зберігати в закладках часто використовувані програми (вибір додатків малуватий). Довгий адресу вводити в браузері досить незручно.
Sharp. Радіус дії бездротового інтернету невеликий. У деяких моделях телевізорів передбачений модуль WLAN, клавіатура (іноді спільно з мишкою). Великий вибір додатків.