Як вибрати стенди для НУШ

8-13-2019

Как выбрать стенды для НУШ
Нововведення відкривають можливості перед вчителями для підходу до самого навчального процесу. Першокласникам буде складно не тільки звикнути до навчальної обстановці, але і засвоїти сам процес навчання. І з нового навчального року візуально шкільні кабінети зміняться.
Також хочемо вам порекомендувати купить стенды для НУШ
Класні куточки На цих стендах дана основна і корисна інформація в кольоровому оформленні. Учневі буде не тільки цікаво дивитися, але і легко запам’ятовувати. ; по техніці безпеки – наприклад, поведінка при пожежі чи на вулиці; методичні – з основною інформацією, розклад уроків, консультацій; стенди НУШ для 1го класу – кілька окремих стендів з основною інформацією і яскравими картинками (алфавіт, лист, цифри, державна символіка).
Правильне оформлення простору Стенди для НУШ повинні знаходитися в певному місці, щоб не відволікати учнів від занять, якщо стенд не бере участі в навчальному процесі. Важливо використовувати весь простір класу, щоб у потрібний момент задіяти певну навчальну зону. Розглянемо кілька навчальних зон НУШ: Зона спілкування. Учитель може обговорити з дітьми вивчений матеріал шляхом питання – відповідь, щоб оцінити успішність учня. За допомогою комплекту стендів НУШ вчитель може контролювати необхідну інформацію, таку як, класний календар, завдання, шкільні заходи, прогноз погоди. Тут можна розмістити стенди, які будуть розвивати уяву дитини – стенди для малювання, іграшки, дитячі книжки та журнали, барвисті міні – ігри. З – за шуму в класі деяким дітям складно сконцентруватися. Якщо є можливість, вчитель повинен виділити невеликий простір, де дитина може самостійно робити завдання, читати або писати. Не закрите простір викладача, де можна показати свою особистість, виставляти фотографії рідних/ домашніх тварин. Будь-яка деталь може допомогти при діалозі з учнем наодинці, що дозволить вчителю краще зрозуміти дитину. З допомогою стендів для початкової школи НУШ можна створити потрібну обстановку для першокласників.
КоментаріПоки немає відгуків. Додати коментарІнші статтіКак вибрати стенди для школи.