Як вибрати підвіконня з штучного каменя!!!!

9-20-2019

Як вибрати підвіконня з штучного каменю. Як вибрати підвіконня з штучного каменю. Підвіконня може служити не тільки для втілення дизайнерських ідей, але і виконувати суто практичні функції: бути полицею для квітів, робочою поверхнею, сидінням і т. Штучний камінь дозволяє реалізувати будь-які фантазії, головне – правильно його вибрати. Якщо підвіконня не буде сильно навантажений (наприклад, на ньому будуть лише горщики з рослинами), то досить 10мм. Коли його планується використовувати в якості стільниці, товщину варто збільшити мінімум до 12мм. Також хочемо вам порекомендувати https://trans-stone.com.ua/ штучний камінь.

Окремий випадок – підвіконня – сидіння, на якому можна відпочити за чашкою чаю. У таких ситуаціях все розраховується індивідуально, в залежності від передбачуваного навантаження (ваги людини). Тут також проявляється одна з переваг матеріалу – здатність зберігати тепло, на відміну від натуральних порід або дешевих полімерів. Цей параметр залежить від типу вікон: наприклад, для напівкруглого віконного блоку найкраще підійде виріб аналогічної форми. Розміри також повинні гармоніювати: для великих вікон варто брати підвіконня відповідних габаритів, а в маленькій кімнаті вони будуть зайвими. Також можна вибирати відштовхуючись від дизайну приміщення: якщо в ньому переважають строгі прямі лінії, то округлий підвіконня буде виділятися на загальному тлі.

Стандартним вважається білий, так як саме такий йде в комплекті з сучасними склопакетами. Змінюючи дешевий шматок пластику на штучний каменю можна не обмежувати себе: акрил здатний імітувати граніт, мармур, і багато інших породи. Наприклад, якщо на кухні встановлена стільниця під сірий мармур, то підвіконня в такому ж стилі чудово впишеться в концепцію. Так як річ купується на тривалий термін, економія може тільки нашкодити. Придбання неякісного підвіконня може обернутися необхідність його заміни через кілька років, а це трудомісткий процес, що вимагає додаткових витрат.