Як вибрати обладнання для АЗС і паливних модулів?

12-21-2017

В сучасних АЗС та мобільних паливних модулях використовується цілий комплекс обладнання, необхідного для роздачі палива та обліку витрат ПММ. Особливо затребувані технологічні електронні пристрої, оснащені новітніми блоками управління, контролерами і мікрокомп’ютерами. Це надійна і високофункціональна техніка, що дозволяє максимально оптимізувати роботу мобільних і стаціонарних заправних станцій.хочу запропонувати купити все для азс на сайті http://lpgroup.ru/

Як вибрати обладнання для АЗС і паливних модулів?

В даний час на ринку представлений великий асортимент пристроїв для паливороздавальних модулів і АЗС. Щоб правильно вибрати обладнання, необхідно орієнтуватися на кілька ключових критеріїв:

функціональність техніки. Обладнання для АЗС повинно повністю відповідати умовам експлуатації по продуктивності і іншим значимим параметрами;
безпека. Паливороздавальні пристрої повинні задовольняти всім сучасним вимогам безпеки експлуатації;
надійність і термін служби. Якість паливного обладнання – один з найважливіших критеріїв вибору. Тому слід звертати пильну увагу на репутацію виробника і продавця паливної техніки;
вартість. Це не той випадок, коли «чим дешевше, тим краще». Скоріше важливо правильно зорієнтуватися у співвідношенні якості, функціональності і вартості устаткування, щоб не переплачувати за непотрібні функції.
Самий простий і дієвий спосіб вибрати оптимальну конфігурацію паливозаправного обладнання – проконсультуватися у професіоналів. І фахівці компанії «Інтелект 4G» з задоволенням вам нададуть інформаційну підтримку і допоможуть підібрати паливну техніку з потрібними параметрами.

Де вигідно купити паливне обладнання?

Компанія «Інтелект 4G» входить в число провідних російських компаній, що займаються розробкою, виробництвом і реалізацією паливороздавального сучасного обладнання. Одне з найважливіших напрямків діяльності нашого підприємства – продаж обладнання для автозаправних станцій та нафтобаз. Ми формуємо для замовників привабливу вартість рішень по створенню сучасних паливозаправних комплексів.

В асортименті пропозицій нашої компанії топливораздаточные колонки SANKI, ТОПАЗ і PIUSI. Номенклатуру технічних засобів, необхідних для розгортання закінчених АЗС, доповнюють заправні пістолети, насоси, витратоміри та системи контролю. Таким чином, якщо Вам потрібно придбати обладнання для міні АЗС або середніх і великих автозаправних комплексів, звертайтеся в ТОВ «Інтелект 4G».

Для розгортання сучасної паливозаправної системи не варто забувати про електронному устаткуванні, застосування якого в нинішньому світі високих технологій є нагальною необхідністю. Ми пропонуємо широкий перелік виробів, що закриває більшість потреб в сучасних комп’ютеризованих системах. Серед них відлікові пристрої, пристрої індикації, блоки управління, контролери, пульти і комп’ютери.

Наші переваги:

великий вибір паливороздавальних пристроїв, що дозволяє підібрати обладнання для АЗС будь-якої конфігурації;
лише високоякісна техніка від провідних виробників;
гарантія та якісне сервісне обслуговування;
постійно розширюється спектр послуг;
індивідуальний підхід до замовників і покупців;
вигідні умови придбання паливозаправного обладнання.
Ми пропонуємо вигідні ціни та якісне обслуговування, орієнтований на вибудовування довгострокових відносин із клієнтами.