Як вибрати інструменти для сервісу

1-5-2020

Набір інструментів дуже корисна і потрібна річ, як для механіка, так і для автомобіліста. На дорозі трапляються різні ситуації, а набір ручного інструменту дуже виручить, якщо потрібно провести термінові ремонтні роботи. Хочемо порекомендувати купити набор ключей

Як вибрати набір автомобільних інструментів?
Якщо ви вирішили купити професійний набір інструментів для ремонту вашого автомобіля, варто врахувати деякі особливості, а саме:

Матеріал виготовлення. Від якості матеріалу, з якого виготовлений інструмент, прямо залежить його довговічність і надійність. Низька якість матеріалу приводить до швидкого виходу з ладу таких елементів як тріскачки, ключі і т. п. Набори інструментів зазвичай поставляються у валізі, на матеріал виготовлення, якого також варто звернути увагу при виборі.
Комплектація. Залежить, перш за все, від ваших цілей і марки автомобіля. Наприклад, набір інструментів для іномарок буде відрізнятися за змістом від аналога для машин вітчизняного виробництва.
Розмір. Власникам вантажних автомобілів для ремонту, слід мати у своєму арсеналі набір інструменту з головками, тріскачками і воротками великого розміру. Для машини американського виробництва потрібен набір, що містить дюймові головки, ключі і шестигранники.

Залежно від складності робіт, всі набори інструментів можна умовно розділити на кілька груп. У будь-якому наборі завжди присутній торцевий ключ, без якого у вас навряд чи вийде зробити якесь кріплення надійним. Крім цього завжди корисними будуть знімні торцеві головки різних діаметрів. Затребувані також перехідники, які дозволяють використовувати змінні головки і гнучкі подовжувачі різних типів при виконанні робіт у важкодоступних місцях. Великий набір інструментів містить також ріжкові і накидні ключі, які дозволяють працювати з будь-якими кріпильними елементами, тріскачки, воротки і ін. Ціна на набір інструментів для автомобіля безпосередньо залежить від його складу і матеріалу виготовлення.