Як вибрати гнучку бітумну черепицю

7-18-2019

 

Основні переваги бітумної черепиці ми докладно описали в одній з минулих статей, яка називалася «огляд основних видів покрівельних покриттів». Рекомендуємо Вам ознайомитися з цією статтею. Якщо коротко, то це: низька кількість відходів, навіть на складних дахах, безшумність, добра теплоізоляція, відмінна гідроізоляція, великий гарантиный термін, до 60 років і більше. Також хочемо вам порекомендувати этот сайт

По ній можна спокійно ходити, не боячись її пошкодити, вона не боїться граду і навіть стійка до ураганному вітрі. Дуже важливим моментом, для її майбутнього власника, є пожежна безпека такої покрівлі, так як деяких покупців насторожує бітум в її складі, в інтернеті досить відео, на яких гнучку черепицю джгут паяльною лампою, підривають петардами і поливають рідиною для розпалювання багать, при цьому вона не горить, завдяки посипання кам’яним гранулятом, так і модифікований бітум не є легко воспламеняемым речовиною. Ну і звичайно, головна властивість гнучкої черепиці, вона чертовски красива. Позмагатися з нею за зовнішнім виглядом, зможе лише натуральна або композитна черепиця.

З чого ж складається бітумна черепиця. Гнучка черепиця випускається у вигляді плоских листів, оформлених по краях фігурними вирізками, ці пластини називаються ґонтами.

По – перше, спробуємо розірвати гонт черепиці, хорошу черепицю важко розірвати, завдяки основі з склополотна. Якщо ж ви без особливих зусиль можете відірвати куточок гонта, перед Вами матеріал, в основі якого лежить картон, такий матеріал ми не рекомендуємо для використання на житлових будівлях.
На що варто звернути увагу, так це на марку виробника.
У цій частині ми обговоримо, як правильно вибрати гнучку черепицю з усього безлічі виробників і колекцій у відповідності з вашими потребами.
Звертаючись у наш магазин, ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних. Що важливо знати, щоб зробити правильний вибір.
Ми зателефонуємо вам найближчим часом.