Як вибрати електричну духовку

12-4-2017

Вибираючи електричну духовку треба визначитися яка Вам найбільше підходить, стаціонарна або ж настільна. Стаціонарні духовки порівняно з настільними більш функціональні. Такі духовки простіше підібрати під дизайн кухні.Так само вони можуть бути незалежними або ж вбудованими. Це все буде залежати від Ваших уподобань.
Настільні духовки самі по собі компактні. Вони маленькі, але місткі. У таких духовках добре готувати на сім’ю з 2-3 осіб. У порівнянні із стаціонарними настільні духовки не споживають стільки багато електроенергії, а найголовнішою перевагою настільних духовок є їх переносимість. Настільні духовки можна брати з собою на дачу, або ж після приготування страви можна винести на балкон або прибрати в шафу. Так само зараз користуються популярністю настільні духовки з функцією СВЧ. Хочу запропонувати купити духовку http://polistroy74.ru

І у мене вільно чи не вільно постало питання як вибрати електричну духовку правильно? На що слід звертати увагу при придбанні сподобалася побутової техніки? Першим ділом я б звернула увагу, напевно, на встроєний.
Електричні вбудовані духовки можна вписати в будь-який дизайн і вони займають набагато менше місця, ніж окремо стоять духовки.Так само електричні духовки бувають залежні і незалежні. Вбудовані незалежні духовки можна встановлювати в тому місці, де нею буде зручно користуватися, наприклад на рівні грудей. А ось залежні духовки і варильна панель встановлюють один під одним. І самий важливий момент, варильна панель і духова шафа повинні бути одного виробника.
Так само всі духовки відрізняються розмірами. Стандартна ширина основних духовок 60 см. Можна зустріти і шириною 45 см і 90 см. Висота від 40 до 90 см,глибина до 65 див. Об’єм робочої камери в середньому це 50 літрів. У невеликих варіантах електричних духовок об’єм робочої камери 27 літрів, а в більш великих варіантах 160 літрів.
Як нагрівається піч електрична? В електричних духових шафах жар йде від інфрачервоного нагрівального елемента. Так само є в електричних духових шафах така функція, як конвекція. З допомогою цієї функції страви рівномірно пропікаються, а скоринка буде хрусткою. Якщо в інструкції духової шафи Вам попався такий термін як “залежне управління”, то це означає, що і варильна панель і духова шафа одного виробника. І кнопки управління розташовані на самій варильної панелі.
А у незалежного духової шафи кнопки управління розташовані на самій духовці. Управління самої духовки може бути утапливаемыми, сенсорним, і більше такий простий спосіб поворотний. Так само майже у всіх моделях є різні способи очищення. Вони бувають піролітичне очищення, каталітична очистка, гідролізна очищення.
Є навіть така функція в духовці з системою EcoClean. Це таке покриття, яке складається з маленьких керамічних кульок.Завдяки цим керамічних кульок нагар, який набрався під час приготуванні їжі, руйнується.І ці чудові кульки поглинають до 5 різних запахів.

Про додаткові функції можна писати багато. Є така чудова функція, як вентилятор охолодження. Завдяки вентилятору охолодження дверцята та скло духовки не нагріваються. І меблі, яка стоїть поруч теж не нагрівається. Можна спокійно готувати і не бояться, що маленькі діти можуть обпектися про гарячу поверхню. А в моделях з сенсорним управлінням є така функція як блокування вимикачів. Це ще один спосіб захистити дітей.
У більш дорогих моделях є щупи температурні. За допомогою них можна відстежувати температуру приготування страви. Так само є таймер,висувні решітки духовки,гриль, вертел. З кожним разом додаткових функцій стає все більше і більше.