Як скинути зайву вагу

6-19-2019

Как сбросить лишний вес
Всі ми думаємо, що нам потрібно скинути всього парочку зайвих кілограмів, але це не завжди вдається. 12 жінок дали реальні рекомендації, які допоможуть вам схуднути.
Також хочемо вам порекомендувати indian ayurvedic diet plan for weight loss

Чіпси, печиво, зайва цукерка з новим смаком. Якщо все це є будинки, утриматися складно, особливо коли організм звик до певних продуктів. Замініть їх на корисну їжу: замість десерту з’їжте банан, а морозиво відкусіть від дитячої порції.
Значна їх частина з’являється з непомітних перекусів залишком вечері і шматочком сиру, а в результаті ви толком не поїли, а калорії набрали. Почніть вести щоденник — швидко помітите це.

Ви можете мотивувати один одного в чаті. Або розкажіть про своє бажання в соцмережах і регулярно звітуйте про прогрес.

Багато людей переходять на начебто правильне харчування, але продовжують їсти багато. Купіть тарілки діаметром трохи менше і не наїдайтеся до відвалу.
У цьому випадку ви точно з’їжте менше калорій і цукру, ніж якщо будете весь час харчуватися не вдома.

Перші довго перетравлюються, забезпечуючи насичення. Їх багато в цільнозернових продуктах, овочах і фруктах. Корисні жири, що містяться в горіхах і оливковій олії, вони дають енергію і допомагають організму засвоювати корисні речовини.

Якщо не відчуваєте ніякого бажання йти на фітнес, почніть потроху займатися вдома. В Інтернеті досить відеоуроків на будь-яку спортивну тематику. Крім того, можна купити додому велотренажер, еліпс або бігову доріжку.
Наприклад, якщо ви любите рулет з горіхами, можна запікати його в крихітних формах.

Замість того, щоб жаліти, що ви не можете з’їсти великий шматок торта, звертайте увагу на позитивні зміни в раціоні і святкуйте, коли вони стають звичкою.
Наприклад, з ранку можна випити склянку теплої води з лимоном і медом. Крім того, що це смачно, такий напій ще й допоможе імунній системі.

Якщо ви любите заїдати неприємності, спробуйте замінити прийом зайвих калорій на сеанс у ванній або масаж від партнера. І самі не помітите, як швидко випаруються непотрібні кілограми.