Як робити випічку будинку.

1-10-2019

Як робити випічку будинку.

Торгівля випічкою з візка – один з небагатьох видом малого бізнесу, який є актуальним протягом багатьох років. Так, тут рідко вдається отримати оборот в кілька мільйонів за один місяць, але, тим не менш «прогоріти» у цій справі практично неможливо. По – перше, свіжа випічка – це продукт, покликаний задовольнити головну потребу людини в їжі. А значить, попит на даний товар буде завжди. По – друге, інвестиції на відкриття торгової точки (де – небудь на автовокзалі) становлять не більше 30 тис. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі магазин электронных сигарет.
Це не та сума, за якою треба йти в банк отримувати кредит. Бізнесмену слід вирішити ряд питань: Почнемо з місця розташування торгової точки. Взагалі торгувати випічкою вигідно там, де багато «голодних» людей. Це простий принцип даного бізнесу. Для розміщення торгового обладнання (парасольку і візок) потрібно орендувати 2 – 3м2.
Якщо земельна ділянка, на якій планується розмістити торговий об’єкт знаходиться в державній (муніципальній) власності, то для укладення договору оренди необхідно звернутися в комітет з управління міським (муніципальним) майном вашого міста чи району. По закінченню 1 – 2 місяців (в окремих випадках і швидше), після розгляду вашого заяву на комісії, буде вирішено укладати з вами договір чи ні. Договір оренди торговельної точки з продажу випічки, швидше за все, буде укладатися на строк не більше одного року, тобто на один сезон.