Як правильно вибрати ліхтар для велосипеда

6-25-2018


Велосипедний ліхтар повинен бути не тільки функціональний, але і надійний, тому виділимо основні параметри, які допоможуть придбати оптимальний варіант саме для вас.Рекомендую ліхтар для велосипеда серия br

1. Велофара або велосипедний ліхтар?
Велофари до цих пір популярні в багатьох любителів велоспорту, хоча по своїй функціональності і поступаються ліхтарям. Купивши ліхтар для велосипеда, ви можете використовувати його і в інших ситуаціях (в поході або на рибалці, наприклад). До того ж велофара найчастіше має тільки один режим роботи, а її зовнішні елементи живлення створюють додатковий баласт. Тому на даний момент більшість велосипедистів все ж віддають перевагу велофонарям.

2. Світлові характеристики
При виборі ліхтаря слід звернути увагу не тільки на високу яскравість і далекобійність, але і на кут засвітки. Велосипедний ліхтар повинен висвітлювати широку область попереду, що дозволить вчасно зреагувати на перешкоду на дорозі. Таким чином, світло повинен бути рівномірним без яскраво вираженого центрального плями. Якщо говорити про яскравість і далекобійності, то тут все індивідуально, тому ліхтар повинен мати кілька режимів, а його далекобійність не менше 50-100 метрів.

3. Харчування і час роботи
Велосипедний ліхтар не має багато важити, саме краще ті моделі, які працюють від одного елемента живлення. Як вже говорилося вище, велосипедний ліхтар бажано вибрати з декількома режимами роботи, краще всього налаштованим, тоді у загальній складності на середньому режимі він зможе пропрацювати протягом кількох годин.

4. Конструкція та управління
Ліхтар для велосипеда повинен бути ударостійким (у разі раптового падіння), водонепронецаемым, безперебійно працювати як в спеку, так і в холодну погоду. Слід віддати перевагу ліхтарям зі зручним і простим управлінням, тоді не доведеться часто зупинятися, щоб змінити режим роботи. При цьому сам ліхтар необхідно максимально міцно зафіксувати на кермі, щоб він не випадав при поворотах або гальмуванні.
На ці моменти слід звертати увагу при виборі ліхтаря, і пам’ятайте, монгольська прислів’я говорить – Морок ночі важко розвіяти одним ліхтарем. Але сучасні технології зробили крок далеко вперед, тому будь-яку темряву зможе розвіяти ліхтар, особливо якщо він володіє високою яскравістю і далекобійністю.