Як правильно харчуватися на роботі.

10-4-2018

Як правильно харчуватися на роботі.

В годин на добу середньостатистичний дорослий чоловік проводить на роботі — і це в кращому випадку. Аврали, дедлайни, підготовка відповідальних заходів можуть затримати в офісі до глибокої ночі. При цьому природні потреби нікуди не пропадають — в тому числі і потреба в їжі. Але як харчуватися на роботі, щоб їжа приносила користь і повноцінно насыщала організм, одночасно не заважаючи робочого процесу. Тут є свої тонкощі, які повинна знати кожна людина, що бажає зробити свою професійну діяльність максимально продуктивною. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі выбрать на сайте.
Професія професії різниця — у кожної своя навантаження, режим, рівень стресу, характер активності і т. Узагальнити їх усі в одній статті не вдасться при всьому бажанні, тому розглянемо специфіку роботи в офісі: Виходячи з цих характеристик правильне харчування на роботі в офісі повинно бути спрямоване на підтримку найбільшої інтелектуальної працездатності та вищих функцій ЦНС — концентрації, уваги, вміння шукати й аналізувати інформацію.
Офісний працівник, квапливо жующий гамбургер і запивающий його кавою або колою — вже хрестоматійна картина. Звідси і властиві населенню розвинених країн проблеми із зайвою вагою, що почастішали, інфаркти, інсульти, патології внутрішніх органів і т. Альтернативою дешевого фастфуду, солодощів і газованій воді при сидячій роботі повинні стати: Свіжі овочі. Легкий салат з капусти – броколі, зелені, помідорів, буряка, моркви, гарбуза та інших овочів — ефективний засіб для боротьби з порушенням обмінних процесів і роботи травного тракту.