Як доглядати за волоссям дитини.

4-27-2018

Як доглядати за волоссям дитини.
Зі старшою донькою у мене не виникло ніяких питанням з цього приводу. Вона народилася вже з густою шевелюрою і можна відразу їй було завязвать бантики.Волосся не випадало і не вытерались..хоча, звичайно, може і випадали, але з-за того, що їх було багато це просто не було помітно. Але в 3 роки, після стрижки, волосся просто стали злегка витися. Зараз у неї хороші, густі і красиві волосся. Молодша теж родилассь з волоссям, вони, звичайно, були значно рідші, ніж у Марусі. Але порівняно з іншими діточками в пологовому будинку і серед знайомих вона була волосатиком. Надалі волоссячко у неї вытерались на потилиці і в неї була легка залысинка:)) Зараз ми вже робимо хвостик, але у Марусі в порівняння з Поліною волосся було краще. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Детские резиночки.
Ще у Поліни весь час скачується один жмут волосся на потилиці. Звичайно ще рано судити,які волосся у Поліни т. к. вже давно науково доведено, що кількість волосяних цибулин у дитини закладається ще до його народження і гоління не має абсолютно ніякого впливу ні на густоту волосся, ні на їх структуру. Якщо волосся очеь тонкі або секукться можна їх підстригати о. 5 см 1 раз в місяць, якщо ж проблем з волоссям немає, то до року взагалі не можна стригти дитину. Вибираючи дитячий шампуньдля волосся, потрібно звернути увагу на показник рН – він не должжен перевищувати 6.(перевищення рН буде провокувати сплутування волосся); до складу шампуню не повинно входити така речовина, як ЛАУРИЛ.
Цей компонент агресивно впливає на шкіру голвы і призведе до її сухості і роздратування. Мити голову дитини потрібно 1 раз в тиждень, так як якщо робити це частіше, то можна змити захисну ліпідну плівку з шкіри голови дитини, що призведе до її висушування. Мити гольову потрібно теплою водою – негарячій, оскільки тим самим можна пошкодити структуру ще незміцнілих волосся дитини. Расчестку для дитячих волосся слід вибирати відповідно до їх густотою. При рідкісних волоссі перевагу слід віддавати з приватним гребенем. А це, звичайно ж, призводить до пошкодження волосяних цибулин.