Вибираємо наручний годинник.

4-23-2018

Вибираємо наручний годинник.
У Європі вважається, що у ділової людини має бути кілька годин. Для роботи, для хобі (наприклад гри в гольф), для заняття спортом, плавання і т. З толком підібрані годинник — це ознака стилю, а також негласне свідчення того, що людина цінує свій час і ставиться до нього раціонально. Зрозуміло, що відверта дешевка або надмірна химерність — не до лиця шановній людині. Електронні або електромеханічні (кварцові) годинник мало що змінюють у способі життя їх власника. А ось «механіка» — це щось особливе. Навіть якщо годинник з автоподзаводом — а без цієї функції моделей дуже небагато, — все одно господар повинен дбати про наявність заводу. Інакше годинники стануть, що і прикро, і не дуже для них корисно. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://strelka.ua/.
Механічні годинники подібні живого організму — люблять увагу, догляд і щоб ними пишалися. Головне в годиннику — не вартість, а їх практичність і, звичайно ж, доречність. Годинник можна умовно розділити на кілька категорій. Перша -класика. Вони прості, елегантні, в тонкому корпусі, не мають яскравих і помітних елементів, що підходять під діловий одяг. Як чоловікам, так і жінкам. Циферблат чорного або білого кольору, на якому добре читаються цифри і чітко видно стрілки. Форма — кругла або прямокутна, ремінець шкіряний або металевий браслет. Не виключається, що деякі елементи годин можуть бути зроблені з золота або мають напилення з дорогоцінних металів.
Для жінок годинник «суворого» формату витончені або, навпаки, масивні. Якщо їх передбачається носити під вечірню сукню, то вони повинні виглядати, як помітний аксесуар, наприклад, можуть бути інкрустовані дорогоцінними каменями. Одні з провідних виробників класичних годин — Frederique Constant, Tissot, Maurice Lacroix, Longines. За них доведеться викласти від 8-10 до 35-40 тис. грн. Для повсякденності і неофіційних зустрічей кращий вибір — годинник в стилі casual. Вони ідеально поєднуються з однойменною стилем в одязі. Типові представники «казуальних» хронографів — Boccia, Fossil, Diesel, Tommy Hilfiger. грн.