Улюблені жанри в кіно.

1-10-2018

Улюблені жанри в кіно.
Під час перегляду хорошого фільму ми можемо випробувати багато різних емоцій, якісь кінострічки нам запам’ятовуються надовго, а деякі фільми ми забуваємо незабаром після перегляду. Крім того, у будь-якого кіномана існують улюблені жанри кіно. І, як вважають психологи, справа тут не в смаках, а в типах особистості. Безумовно, дивитися кіно люблять усі. Існують чотири основних жанри фільмів: бойовик, комедія, драма і жах. Вони об’єднують навколо себе всі інші субжанры – трилер, фантастика та ін. Комедія є найбільш популярним жанром на сьогодні. Ще б, адже сміятися люблять усі. Переглядаючи юморную комедію, всі ми можемо отримати помірне полегшення від стресів, з якими щодня стикаємося. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі бесплатно скачать узбекские клипы.
Як кажуть, сміх – найкращі ліки. Можливо, саме тому психологи припускають, що цей жанр найбільш припаде до душі людям, які вважають, що у них в житті “і так багато проблем”. Ну або, навпаки, ті, хто до всього ставиться із гумором і легкістю. Жанр бойовика передбачає боротьбу і адреналін. Глядач фільму кожен раз ніби з’єднується з героєм, “хворіє” за нього протягом усього фільму. Якщо жанр бойовика – ваш улюблений, ви більш ніж ймовірно будете заповзятливим, сміливим, балакучий і справедливим. Бойовики люблять активні люди, більшість з яких – чоловіки, адже саме в них завжди присутній дух боротьби.
Більшість людей, що віддають перевагу драму – жінки і більш зрілі люди. Психологи відзначили, що драми люблять досить емоційні і чутливі глядачі. Глибоко аналізують і підвладні “страстям” люди також є великими шанувальниками драм і т. н. життєвих фільмів. Перегляд фільмів – це унікальна можливість для глядача зануритися в чиєсь чуже життя, побачити незвичайні світи, насолодитися грою акторів і випробувати непідробні емоції. Кіно дозволяє отримати досвід від продуманого сценарію і естетичну насолоду з красивої картинки, витканій десятками талановитих людей.