Танцюючий плеєр Rolly від Sony виходить на ринок

398

Компанія Sony оголосила, що продажі моделі Rolly (SEP-30BT) будуть розпочаті з жовтня 2008 в багатьох країнах Європи і быашего СНД. Rolly – це оригінальний музичний плеєр розміром не більше долоні, який вміє обертатися, танцювати і перекочуватися в такт музиці.

Rolly складається з шести частин, що рухаються, включаючи коліщатка, «крильця» і «плічка», які створюють кумедні рухи в такт музиці в унісон з двома кільцями підсвічування, здатними демонструвати до 700 квітів. Завдяки цифровому підсилювачу і двох розташованих горизонтально один навпроти одного динамікам з неодимовими магнітами, “Rolly” відтворює високоякісний звук.

Rolly дозволяє зберігати до 520 четырехминутных музичних треків у форматі 128 kbps MP3 на вбудовану 2 Гб флеш-пам’ять. Він також підтримує AAC формат без захисту DRM. Після повної зарядки акумулятора Rolly здатний до безперервного відтворення музики протягом 5 годин у стані спокою і 4 годин в режимі руху. Він також оснащений технологією Bluetooth, що дозволяє закачувати музику з інших Bluetooth-пристроїв, наприклад домашніх ПК і мобільних телефонів.

Rolly

На відміну від інших плеєрів, представлених на сучасному ринку, Rolly використовує новий підхід до управління пристроєм. Наприклад, користувач зможе перемкнути трек або додати гучність, повернувши колесо пристрою, і перейти в режим відтворення треків у випадковому порядку (shuffle mode), злегка струснувши його.

Rolly

Щоб керувати хореографією вашого маленького друга, передбачена спеціальна програма Rolly Choreographer, яка аналізує музику і автоматично створює режими руху. Користувачі зможуть самі навчити пристрій новим па, додаючи власні режими хореографії. При створенні користувальницьких режимів програма включає попередній перегляд, що дозволяє вам побачити, як плеєр буде танцювати.

Rolly

Rolly, що поставляється на європейський, український і російський ринки, включає три хореографічних режиму на пісні “The Pretender” групи “Foo Fighters”, “Girlfriend” Авріл Лавін (Avril Lavigne) і “Acceptable In The 80″s” Кельвіна Харріса (Calvin Harris). Також додано два демо-треки, які наочно демонструють, як рух і звук доповнюють один одного.

Rolly випускається в чорному і білому кольорі. Плеєр буде продаватися в магазинах на території Європи, починаючи з жовтня 2008 р. Рекомендована роздрібна ціна – 14 тис. руб.