Logitech Comfort Lapdesk: нове рішення для ледачих

402

Компанія Logitech представила нове рішення для любителів попрацювати на ноутбуці будинку, підставку для ноутбуків Logitech Comfort Lapdesk.

Багато користувачів звикли працювати з ноутбуком будинку, але підвищення мобільності часто призводить до зниження комфортабельності. Підставка Comfort Lapdesk забезпечує стійке розміщення ноутбука і допомагає усунути проблему з тепловиділенням, якщо ви працюєте сидячи на дивані, лежачи на ліжку чи навіть на підлозі.

Дослідження, проведене Logitech, показало, що близько 60% домашніх користувачів ноутбуків працюють, лежачи або сидячи на дивані, не відриваючись від сімейних справ у ході веб-серфінгу, роботи з електронною поштою або Інтернет-спілкування. Крім цього, дослідження показало, що 36% користувачів працюють з ноутбуком, лежачи на ліжку, а 1% — сидять або лежать на підлозі. Тим не менш, майже 50% користувачів скаржаться на перегрів ноутбука, а 41% стурбований своєю неправильною поставою під час роботи. Деякі люди використовують в якості теплового бар’єру подушку або книгу, але подібні рішення часто призводять до накопичення тепла, чого тільки температура підвищується.

Comfort Lapdesk відрізняється від імпровізованих рішень та інших підставок чотиришаровою конструкцією з тепловим екраном. Сітчаста тканина нижнього шару (часто використовується в спортивній екіпіровці) і повітроводна камера між підставою підставки і її верхньою площиною забезпечують мінімальний рівень нагріву. Крім цього, ноутбук примикає до підставці не всією своєю нижньою площиною — замість цього він стикається з підставкою всього в чотирьох місцях, що покращує відтік повітря.

Роблячи підставку стійкою, а роботу з ноутбуком — комфортною, м’яке підстава дає користувачам можливість розслабити ноги, не стискаючи коліна в спробах утримати ноутбук. Крім цього, неслизьке глянсове покриття верхньої поверхні підставки не дає лептопу зісковзнути. Можливість регулювання з підйомом на 12 градусів допомагає розташувати ноутбук на потрібній висоті, що дозволяє прийняти зручну позу в сидячому положенні.

Якщо ноутбук не використовується, то компактну підставку легко сховати під ліжком або поставити набік поруч з диваном.

Очікується, що підставка для ноутбука Logitech Comfort Lapdesk надійде в продаж у Європі в січні за рекомендованою роздрібною ціною в 40 євро.