Світловідбиваючі браслети для пішоходів

2-4-2021

Силиконовый браслет

Світловідбиваючі браслети

Компанія пропонує браслети пвх зі світловідбиваючими елементами за доступними цінами.  Якісні та яскраві браслети легко і надійно закріплюються на руці. Пвх матеріал водонепроникний, легко чиститься від забруднень вологою серветкою і не вимагає догляду. Такий аксесуар як  Светоотражающие Браслеты з ефектом відбиття світла є важливою частиною забезпечення безпеки пішохода на дорозі в темний час доби і за умов зниженої видимості. Просто надівши на руку браслет, ви позначаєте для водіїв своє місце розташування в просторі, що вкрай необхідно при відсутності освітлення.

Зовнішня поверхня браслета має вбудовану деталь, властивість якої-повертати промінь світла в сторону його джерела. Таким чином, водій автомобіля, який рухається при ближньому світлі фар, виявить вашу присутність зі 130-140 метрів, при включених ліхтарях дальнього світла відстань збільшиться до 400 метрів. Для порівняння – якщо пішохід не має на одязі або при собі ніяких сигнальних елементів, він буде помічений водієм, тільки коли автомобіль наблизиться на 20-40 метрів, при цьому час реакції водія складе близько 2-х секунд, за які авто може проїхати значно більшу ділянку дороги. Статистика дтп за останні кілька років невтішна-велосипедисти, мотоциклісти і пішоходи є найчастішими учасниками аварій. Для того щоб знизити ці сумні цифри, з 1 липня 2015 року всіх людей, які здійснюють рух в темний час доби ппд зобов”язують мати при собі світлоповертаючі деталі. Подібні правила також прийняті в багатьох європейських країнах.

Браслети пвх зі світловідбиваючими елементами

Браслети пвх сподобаються дітям-їх можна носити на руці, прикріпити до рюкзака, сумці, велосипеду. Важливо з дитинства прищеплювати дитині культуру безпечної поведінки на дорозі і виховувати відповідальність. Така деталь необхідна ролерам і велосипедистам, батькам з дитячими колясками. Світловідбиваючі браслети-це простий, недорогий і ефективний елемент пасивної безпеки, який на 80% знижує ризик виникнення небезпечної ситуації на дорозі.