Sony анонсувала нові телевізори Bravia з HD тюнером

670

Компанія Sony представила нові телевізори Bravia серії V4500 з HD тюнером.
Дизайн телевізорів Bravia серії V4500 розроблений на основі інноваційної мінімалістичною концепцією “draw the LINE”.


Sony анонсувала нові телевізори Bravia з HD тюнером
Sony анонсировала новые телевизоры Bravia с HD тюнером
Sony анонсувала нові телевізори Bravia з HD тюнером

Рамка глибокого чорного кольору з глянцевим покриттям підкреслена елегантними сірими колонками. У даній серії представлені моделі з розміром екрану 26, 32 і 37 дюймів, забезпечені рухомий підставкою, що дозволяє розташувати екран максимально зручним чином.

Sony анонсировала новые телевизоры Bravia с HD тюнером
Sony анонсувала нові телевізори Bravia з HD тюнером

Моделі всіх розмірів мають вбудований MPEG-4 AVC HD тюнер, який дозволяє дивитися як наземні HDTV-канали, так канали стандартів DVB-T/DVB-C.

Завдяки новітній технології Bravia Engine 2 зображення формату HD відрізняються глибиною, чіткістю і насиченістю. РК-панель з роздільною здатністю 1360х768 (WXGA) має високий коефіцієнт динамічної контрастності, рівний 33000:1 (для моделей з діагоналлю 26 дюймів і 32 дюймів). Технологія 24p True Cinema забезпечує програвання Blu-ray дисків з коректної частотою кадрів.

Завдяки режиму «Картина в рамі» телевізор перетворюється в широкоэкранную фоторамку. Для цього достатньо під’єднати до телевізора будь-який USB-сумісний флеш-накопичувач. Крім того, ви можете вибрати будь-який з шести зображень стандартної галереї, в якій представлені фотографії різних стилів, від поп-арту до Ван Гога. Функція «Картина в рамі» переводить екран в режим зниженої яскравості. Цей режим споживає в середньому на 35% менше потужності, ніж режим перегляду, що дозволяє істотно знизити загальні енерговитрати.

Легке управління досягається завдяки графічному інтерфейсу XMB (Xross Media Bar), який забезпечує просту навігацію по всіх функцій телевізора і ТБ каналів, а також легкість доступу до режиму «Картина в рамі» та іншим функціям.

Технологія Bravia Sync дає можливість централізовано керувати домашнім кінотеатром з допомогою єдиного TV пульта. Також технологія Bravia Sync дозволяє з допомогою TV пульта управляти підключеної портативною камерою Handycam.

Три роз’єми HDMI забезпечують можливість підключення різних пристроїв, таких як ігрова приставка PlayStation3, програвач дисків Blu-ray або портативна HD-відеокамера Handycam.