Хто їх вкусив? xiaomi почав блокувати “сірі” смартфони (2 фото)

48

За інформацією почала надходити від користувачів reddit компанія xiaomi посилила свою експортну політику і перейшла до реального блокування моделей, не допущених до продажу в деяких країнах. Це стосується і тих смартфонів, продаж яких взагалі дозволена тільки в китаї. Це такі моделі як наприклад, xiaomi mi 11 pro і xiaomi mix 4.

Перша згадка про початок блокування, з’явилася в reddit від жителя куби, де xiaomi не має офіційного представництва, служби підтримки клієнтів і сервісних центрів. Офіційно в країні дозволені до продажу 3 або 4 моделі смартфонів xiaomi. Однак серед кубинців, недорогі пристрої від китайського виробника користуються великим успіхом, і вони експлуатують гаджети куплені в сша, росії, індії або китаї. Тепер такі смартфони можуть пропрацювати всього кілька днів, після чого на екранах з’явиться наступний напис:

«політика xiaomi не дозволяє продаж продукту на території, де ви намагалися активувати його. Для отримання додаткової інформації зв’яжіться безпосередньо з продавцем”.

В даний час відомо про блокування тільки відносно нових смартфонів, таких як наприклад redmi 9t і redmi note 10s, продажі яких стартували взимку-навесні 2021 року. Вже надійшла інформація про десятки смартфонів, заблокованих на кубі.

Тим часом в інтернеті з’являються повідомлення і про нормальну роботу деяких нових моделей, в тому числі і redmi note 10s, придбаних в сша, європі або індії. Щоб уникнути блокування, експерти радять розблокувати завантажувач і встановити в смартфоні кастомну прошивку.

Поряд з кубою проблеми з блокуванням смартфонів xiaomi можуть виникнути у громадян сирії, ірану, судану і північної кореї і людей, які проживають на території криму.

Reddit