Samsung S3: російська премєра «захоплюючого» плеєра

415

Компанія Samsung представила на російському ринку стильний і оригінальний плеєр S3. Новинка гарантує високу якість відтворення звуку, а вдосконалені форм-фактор забезпечить найбільш комфортний захоплення.

Для комфортного звучання в плеєрі застосовані процесор DNSe 2.0 і налаштування еквалайзера: «Концертний зал», «Студія» і «Рок». В шумному оточенні можна встановити режим «Вулиця» (Street Mode). Власники S3 можуть відтворювати музику, дивитися відео, слухати і записувати FM-трансляції, переглядати фотографії, читати тексти і використовувати плеєр як будильник. В арсенал мультимедійних функцій включені і п’ять вбудованих ігор.

Samsung S3

Плеєри S3 пофарбовані в насичені кольори (чорний, білий, червоний, зелений і синій). В них передбачено використання трьох красивих заставок. Крім того, світлодіодна підсвітка ритмічно пов’язана з відображеними на екрані образами.

Випускаються версії S3 з об’ємом пам’яті 2 і 4 гігабайти. У продаж плеєр надійде в липні за рекомендованими цінами: 2 Гб – 2800 рублів, 4 Гб – 3600 рублів, повідомляє Cifrovik.