Samsung представляє новаторські РК-телевізори Серій 6 і 7

658

Компанія Samsung Electronics випустила новаторські РК-телевізори Серій 6 і 7. У них не тільки радикально покращено якість зображення, вони відрізняються новим виглядом. Так Samsung внесла щось нове в ЖК-телевізори — дизайн TOC (Touch of Color), який відрізняється додаванням ледь помітного бурштинового відтінку в традиційний глянцево-чорний колір корпусів телевізорів.


Samsung представляє новаторські РК-телевізори Серій 6 і 7
Samsung представляет новаторские ЖК-телевизоры Серий 6 и 7
Samsung представляє новаторські РК-телевізори Серій 6 і 7

Щоб задовольнити запити споживачів, Samsung забезпечила телевізори вбудованими просунутими мережевими можливостями. Зокрема, щоб отримати доступ до актуальної інформації про погоду, новини, спорт і біржі, потрібно всього лише підключити кабель до Ethernet-порту і включити RSS-сервіс InfoLink. Full HD РК-телевізори Серій 6 і 7, покликані служити центром домашньої розважальної системи, дають користувачам доступ до широкого ряду цифрових і мультимедіа пристроїв — наприклад, MP3-плеєрах, камкордерам і ПК, відтворюють їх контент через телевізор.

Full HD РК-телевізор – Серія 6
Samsung Серію 6 відрізняє перше застосування дизайну TOC (Touch of Color) в лінійці Full HD РК-телевізорів 2008 року. Новий процес відливання корпусів, навіяний сучасним дизайном автомобілів і модою, створює в процесі виробництва чисту, гладку поверхню з натяком на примарний відтінок кольору бурштину.
В панелі Samsung Full HD (1080p) застосовуються нові високошвидкісні рідкі кристали, які знижують час відгуку 4 мс. Самий короткий час відгуку в поєднанні з технологією Auto Motion Plus 100Hz значно зменшує змазування і тремтіння, що робить телевізор відмінним рішенням для відеоігор і перегляду спортивних передач.

Крім того, Серія 6 демонструє новітню версію революційної технології сверхпрозрачных панелей Samsung, завдяки якій кольори стають як ніколи яскравими і живими, а чорний ще більш глибоким. Покриття поліпшеними плівками знижує бликование. Все це в поєднанні гарантує любителям ігор, уболівальникам і кіноманам високу якість зображення.

А щоб зробити Серію 6 справжнім центром розваг будь-якого будинку, Samsung вбудувала розвинену коннективность і підтримку мережі, що розширюють функціональність Full HD телевізора. До нього можна підключити цілий ряд мультимедіа-пристроїв через один з чотирьох входів HDMI 1.3 (в тому числі один на бічній панелі). Після підключення користувач отримує доступ до меню пристроїв, керуючи контентом і відображаючи його з допомогою пульта дистанційного управління, забезпеченого для зручності колесом перемикання.
Full HD РК-телевізори Серії 6 надійдуть у продаж в березні 2008 року. Будуть представлені наступні діагоналі: 40, 46 і 52 дюйми (Моделі LE40A650T, LE46A650T і LE52A650T).

Full HD РК-телевізор – Серія 7
Розвиваючи передові технології і функції, наявні в Серії 6, Samsung Серія 7 виводить мережеві можливості та управління мультимедіа на новий рівень. Споживачі можуть переглядати MPEG і JPEG-файли, що зберігаються на зовнішніх пристроях, підключивши їх через розташоване збоку порт USB 2.0 і перетворивши свої телевізори в повномасштабну домашню художню галерею; а можна, підключивши MP3-плеєр, насолодитися якісним, об’ємним звуковоспроизведением. Крім того, Серія 7 обладнана вбудованою флеш-пам’яттю з завантаженим контентом, а також вбудованим вуфером для поліпшення якості звуку.

Full HD РК-телевізори 750 надійдуть у продаж в травні 2008 року. Будуть представлені наступні діагоналі: 40, 46 і 52 дюйми (Моделі LE40A750T, LE46A750T і LE52A750T).