РК-телевізори Samsung Series 4

435

Компанія Samsung Electronics представила новітню лінійку РК-телевізорів Series 4, призначених для користувачів, тільки початківців знайомитися з телебаченням високої чіткості (High Definition – HD).


РК-телевізори Samsung Series 4
ЖК-телевизоры Samsung Series 4
РК-телевізори Samsung Series 4

У конструкції телевізорів 720p Series 4 з діагоналями 22, 26, 32, 37 і 40 дюймів були використані ті ж компоненти, які застосовуються у всій лінійці ЖК-телевізорів Samsung. Глянцево-чорна рамка Series 4 елегантно обрамляє високоякісний РК-панель, що забезпечує кути огляду в 178 градусів зі всіх чотирьох сторін. Також відзначимо наявність моделей (22, 32 і 40 дюймів), виконаних у біло-глянсовому корпусі. А стереодинаміки приховані в спеціальних камерах у нижній частині екрана, щоб поліпшити якість звуковідтворення.

РК-телевізори Series 4 підходять і тим, хто використовує їх спільно з цифровими пристроями — наприклад, HD-камкордер і портативними медіаплеєрами. Вони забезпечують простоту підключення завдяки розташованим збоку портів, у тому числі HDMI-порту і спеціальних «гарячих клавіш» на пульті дистанційного керування, що забезпечує швидкий доступ до приєднаних пристроїв.