Sony випустила аудіосистему з жорстким диском

409

Компанія Sony представила нову аудіосистему GIGA JUKE NAS-E35HD.
У цій системі передбачений жорсткий диск для зберігання музичних файлів та експрес-перезапис з вбудованого CD-дисків на жорсткий диск, а також тюнер.


Sony випустила аудіосистему з жорстким диском

Система GIGA JUKE зберігає, постачає заголовками і систематизує музичні записи на вбудованому жорсткому диску за допомогою унікального програмного забезпечення. Система GIGA JUKE здатна копіювати мелодії прямо на портативні програвачі Walkman, мобільні телефони Walkman або інші портативні аудіо плеєри.

Ця модель здатна зберігати на своєму 80-гигабайтном диску до 15 тис. пісень, копіюючи їх з вбудованого CD-програвача зі швидкістю в 4 рази вище звичайної – таким чином, повний часовий CD можна скопіювати всього за 15 хвилин.

Музику можна зберігати у вигляді файлів MP3, забезпечується також автоматичний запис назв копійованих творів з допомогою закладеної в систему технології розпізнавання музики (розробка компанії Gracenote) та бази даних, що містить інформацію про приблизно 650 тис. альбомів.

Одним натисканням кнопки можна копіювати як окремі треки, так і цілі альбоми з жорсткого диска системи GIGA JUKE на підключений до системи портативний аудіо пристрій, таке як MP3 плеєр Walkman або USB флеш-пам’ять, зі швидкістю в 10 разів вище звичайної.

Передбачено також вбудований FM/AM тюнер, з якого система може записувати улюблені радіопрограми, аналоговий вхід для запису з зовнішніх джерел і вхід DMPORT, що дозволяє підключати до системи різні портативні пристрої.

Загальна потужність 60 Вт забезпечується 2-смуговими акустичними системами.
Дата початку продажів – червень 2008 року. Роздрібна вартість – 14 тис. руб.