РК-ТЕЛЕВІЗОР від LG для вимогливих покупців

423

Компанія LG випустила на ринок нові серії РК-телевізорів: LG5000 і LG3000. Щоб зображення виглядало ідеально, телевізори LG3000 і LG5000 оснащені ексклюзивними функціями.


РК-ТЕЛЕВІЗОР від LG для вимогливих покупців
ЖК-ТВ от LG для требовательных покупателей
РК-ТЕЛЕВІЗОР від LG для вимогливих покупців

«Грунтуючись на дослідженнях поведінки глядачів, LG створила функцію AV Mode, щоб забезпечити споживачам доступ до налаштувань для найбільш часто проглядається контенту», – говорить Хиуон Квон, виконавчий віце-президент і глава підрозділу РК-телевізорів компанії LG Electronics. – «Для тих же, хто прагне до ще більшої вишуканості зображення, розроблений експертний режим (Expert Mode), що дозволяє оптимізувати картинку до раніше не доступного користувачам комерційного ТБ рівня».
Режими Кіно, Спорт і Гра, передбачені AV Mode, оптимізують зображення і звук в залежності від тематики програми. А експертний режим калібрування якості зображення, сертифікований ISF (Науковою організацією в галузі якості зображення), дозволяє користувачам регулювати параметри зображення на професійному рівні.

Крім того, модель LG5000 оснащена інтелектуальним датчиком зовнішнього освітлення (Intelligent Sensor), аналізує навколишній простір і автоматично встановлює оптимальну яскравість екрану в будь-якому приміщенні в будь-який час доби. Визначаючи температуру кольору і освітленість приміщення, інтелектуальний датчик ідентифікує середу перегляду і встановлює найбільш підходяще для комфортного перегляду якість відтворення кольору. Це до того ж допомагає знизити енергоспоживання на 50%.

Для всіх моделей серії LG3000 характерно дозвіл високої чіткості і час відгуку 8 мс. Це робить їх придатними для перегляду спортивних програм і динамічних фільмів. Моделі, з екраном більше, ніж 32 дюйма, відрізняються контрастність 15000:1.

Такі ж моделі серії LG5000 мають повноформатну дозвіл високої чіткості Full HD 1080p і контрастність 50000:1. Якість зображення стає ще краще завдяки більш глибоким відтінків чорного, більш яскравому білому і більш живою колірній гамі в цілому. Час відгуку цих телевізорів становить 5 мс, що усуває розмитість зображення об’єкта, що рухається.

Для всіх телевізорів цієї серії яскравість становить 500 кандел, а більш широкий кут огляду 176 градусів, дозволяє дивитися телевізор практично з будь-якого кута кімнати, незалежно від яскравості освітлення. Також, апарати сумісні з усіма найсучаснішими приладами та системами колишніх років, а на панелі комутації представлені майже всі типи роз’ємів – від виходів на навушники до HDMI v1.3, компонентного, D-sub і SCART.

Одні з найбільш тонких на ринку, ці моделі відрізняються чорною глянсовою обробкою, надає їм елегантний вигляд. Хромовані вставки додають стильності поряд з плавними контурами. Для максимальної відповідності з інтер’єром, в LG5000 передбачено кілька колірних рішень рамок передній панелі.

Не відразу зрозумієш, що в цих телевизоврах передбачена невидима акустична система. До речі сказати, для LG5000 вона була спеціально налаштована відомим експертом в області звуку паном Марком Левинсоном.
Невидима акустична система використовує всю передню частину телевізора в якості резонансної панелі. Це створює кристально чистий звук в будь-якій точці кімнати. Технологія віртуальної «звуковий стіни» дозволяє всім глядачам насолоджуватися високою якістю звучання. Технологія чіткого голосу (Clear Voice), розроблена LG, змінює звуковий баланс так, що підкреслює людський голос і зменшує фоновий шум, посилюючи, таким чином, діалоги.