Powerman являє медіаплеєр XL–850

619

Російська компанія Powerman представила нову модель МР3-плеєра XL–850. Новинка розроблена спільно з лідером китайського ринку MP3, компанією Meizu.

Новий плеєр орієнтований не тільки на молоде покоління любителів музики mp3, але і на більш широку аудиторію, яка віддає перевагу ексклюзивним рішень з великою функціональністю і елегантним дизайном.

Meizu by Powerman XL–850 – дійсно ексклюзивна модель, яку можна віднести до класу PMP-пристроїв (Portable Multimedia Player). Функціональність плеєра значно перевершує прості можливості програвання МР3-мелодій. Мультимедіа-плеєр XL–850 дозволяє своєму власникові слухати музику, дивитися відеофільми, вивчати фотоальбоми і читати книги.

Характеристики: потужний багатозадачний процесор нового покоління, екран 2,4 дюйма (320 х 240 TFT QVGA), що відображає 260 тис. кольорів, новий формат AVI, дозволяє стискати двогодинний фільм до розміру 330-370 Mb при дозволі 320х240, висока вихідна потужність сигналу 2 х 18 мВт в поєднанні з тривалістю відтворення музики до 20 години та відео до 6 годин, високошвидкісний USB 2.0 High Speed і функція OTG–хост (перенесення інформації «на льоту» з інших USB пристроїв з підтримкою OTG, без допомоги комп’ютера).

Новий медіаплеєр володіє зручним управлінням через сенсорний тачпад. У Powerman XL–850 вбудований ряд корисних програм, таких як ігри, калькулятор, календар, секундомір. Тепер користувачі можуть встановлювати «особисті» екранні шпалери, експериментувати з різними квітами шрифтів і налаштовувати 10-ти смуговий настроюваний еквалайзер і систему 3D-звуку. Багатьох потенційних покупців приверне наявність диктофона та FM–тюнера, а звиклих до комфорту програвача Windows – можливість сортування вмісту по іменах файлів, виконавцями й альбомами.

Широкий набір функцій реалізований розробниками в елегантному і стильному пристрої розміром з кредитну картку і товщиною трохи більше 9 мм