Bauhutte випустила масажер msg-01h-bk для рук геймерів

24

Японська компанія bauhütte випустила ручний масажер msg-01h-bk для геймерів. Згідно відразу ж з’явилися відгуками, це найкращий подарунок, який коли-небудь пропонувався геймерам до нового року.

Що таке msg-01h-bk від bauhütte?

Це масажер для рук, який здатний не тільки розслабити, але і зробити приємність. Він має функцію підігріву, що дає рукам заспокоїтися після напруженої ігрової сесії.

Масажер являє собою спеціально розроблену систему з “подушок”, за допомогою яких відбувається розминання втомлених рук і пальців. Msg-01h-bk вміє масажувати як праву, так і ліву руку. Є окремий масаж для пальців, в тому числі для великого.

Виробник радить користуватися масажером не тільки після ігрових сесій, але і перед ними. В цьому випадку стане в нагоді режим обігріву без масажу. Це дозволить розігріти м’язи рук і пальці, підготувати їх до баталій.

У масажері є не менше 15 зон масажу. Можна вибирати між загальним режимом масажу і спеціальним режимом для пальців. Всі режими передбачають вибір рівня чиниться тиску (всього три рівня). Є автоматичний таймер з максимальним періодом в 10 хвилин.

Ціна bauhutte msg-01h – bk в японії-145 доларів (10 600 руб.).

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed . Razer blackwidow v3 mini hyperspeed в компактному форм-факторі 65% пропонує відразу кілька можливостей бездротового і проводового підключення, має індивідуальну rgb-підсвічування кожної клавіші і випускається у варіантах з перемикачами razer green і yellow. Детальніше про це читайте в статті “огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed : перший пішов”.

читайте також:

huawei випустила розумну пляшечку haers smart на базі harmonyos connect