Plantronics представив гарнітуру для геймером

426

Plantronics представив гарнітуру Gamecom 777, що використовує технологію Dolby. Gamecom 777 дає геймерам нові можливості, створюючи реалістичний об’ємний звук кінематографічного формату 5.1.

Гарнітура Gamecom 777 підходить для напружених ігрових сесій. Поліпшене сприйняття звуку, що реалізовується за рахунок технології Dolby Headphone, дає грі додаткові можливості. Технології Dolby Headphone і Pro Logic II використовуються в звуковій карті USB plug-and-play, яка за допомогою цифрових алгоритмів обробки звуку виділяє фронтальну, центральну і тилову складові і розширює звуковий простір до 360 градусів. Схожий за звуковим відчуттям з висококласними акустичними системами для домашніх кінотеатрів, Dolby Pro Logic II в поєднанні з технологією Dolby Headphone розкладає стерео-сигнал (два канали) на п’ять каналів повноцінного об’ємного звуку.

Два 40-милиметровых стерео-динаміки відтворюють насичений звук і максимально глибокі баси. Геймери можуть ясно і чітко спілкуватися один з одним, використовуючи мікрофон з системою шумозаглушення, розроблений спеціально для онлайн ігор з великою кількістю учасників. На додаток до цього, відкритий тип навушників дозволяє геймерам чути, що відбувається поза грою і миттєво контактувати з членами команди під час ігрового сеансу в локальній мережі.

Gamecom 777 також відрізняється зручним пультом, який дозволяє регулювати звук або переходити в беззвучний режим одним дотиком кнопки, а мікрофон, коли не потрібен, повністю забирається в обідок гарнітури, перетворюючи її в навушники з об’ємним звуком для прослуховування музики або перегляду DVD.